Молодим сім'ям дадуть кредит на отримання квартир у Рівному

На вчорашньому засіданні комісії бюджету та фінансів Рівнеради депутати прийняли проект рішення "Про зміни до рішення міськради від 18 грудня 2014 року щодо питання  "Про затвердження міської Програми забезпечення молоді житлом на 2015-2019 роки".

Нагадаємо, що суть цієї програми полягає в тому, що шляхом надання пільгових кредитів молоді сім’і зможуть отримати житло безвідсотково. 

- Ми сподіватимемося, що у березні бюджет країни переглянуть, тож будуть виділені кошти. Невелика сума коштів передбачена і у нашому міському бюджеті. На скільки це дозволить молоді отримати житло – важко сказати. Тому, на думку членів бюджетної комісії, у цій ситуації більш релевантною була б компансація відсотків, - розповів голова бюджетної комісії Віталій Першогуба.

Як зазначили члени постійної бюджетної комісії Рівненради, на компенсацію відсотків кошти із держбюджету виділили. Залишилося донести до рівненської молоді інформацію, як за цією програмою можна отримати кредит. Нагадаємо, минулоріч у районі вулиць Гагаріна та Струтинської вже побудували будинок на 48 квартир, із них 37 отримають молоді сім’ї.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.