Рівняни чекатимуть міський транспорт, переглядаючи рекламу

У Рівному планують облаштувати зупинки громадського транспорту так, аби це було вигідно і міській владі, і рекламним агенціям. Таку пропозицію на засіданні постійної бюджетної комісії виніс депутат Рівнеради Сергій Паладійчук. За його словами, можна запропонувати рекламним фірмам та іншим підприємствам реконструювати частину міських зупинок та використати їх, як рекламний носій, та водночас зробити їх гарними та чистими.

Члени бюджетної комісії дійшли висновку, що така пропозиція цікава як міській владі - зупинки будуть чистими та доглянутими, так і рекламним агенціям - ці об'єкти вони могли б ефективно використовувати для популяризації своїх рекламних замовлень. Тому, в результаті обговорення, комісія дала доручення управлінню ЖКГ зробити перелік зупинок, які могли би бути використані у якості рекламного носія.

Якого різновиду буде реклама, наразі ще невідомо. Гроші на реконструкцію бюджетна комісія передбачила, а вже у квітні відбудеться чергове засідання членів комісії, де вони розглянуть ескізні рекламних організацій, які виявили бажання взяти під свою опіку транспортні зупинки.

Коментарі

а не краще чисти акуратни зупинки. А не дибильна реклама, хватить розклеених бумажок!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.