Через подорожчення будматеріалів міська влада не утеплятиме фасади будинків?

Нещодавно у Рівному запрацювала п'ятирічна програма, відповідно до якої, якщо рівняни хочуть ззовні утеплити свій будинок, то міський бюджет дасть половину суми. Наприкінці минулого року міський голова Рівного Володимир Хомко запевняв, що проблем із фінансами не буде. Головне, щоб люди про неї дізналися та самоорганізувалися, аби зробити свої багатоповерхівки теплішими та зекономити на опаленні. Однак через стрімкий стрибок долара значно зросли ціни на будівельні матеріали.І цей факт може стати перепоною у впровадженні даної програми. Про це вчора говорили члени постійної бюджетнї комісії Рівнеради.

За їхніми словами, до програми внесли зміни, які запропонували місцеві громадські активісти. Однак документ не розрахований на стрімке подорожчення цін на будівельні матеріали. Через що на наступній сесії Рівнеради депутати розглянуть цей момент більш детальніше, щоб уникнути можливих ризиків та знайти можливі шляхи вирішення цієї проблеми.

Коментарі

А хто там голосував за Шоколадного Генія всіх часів й народів?Тепер жеріть очі,хоч повилазьте!Тільки жаль нормальних людей,які страждатимуть із-за 54% ідіотів.

А ще наприклад пенсионери не зможуть ліки купити, тай не тільки пенсионери і не тільки ліки! Хліб по 15(буде) олія 23 зараз, і так Далі! Через пару мисяців долар по 55 як минимум, и будуть по тв кричати раися винавата!!! А у ребят из вр и т.д усє в шикаладє! Панщина йопатоюмать! Кріпацтво!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.