У Рівному брати Капранови показали, якою має бути ніжність

Подвійну порцію романтики і ніжності подарували в ефірі програми "Віч-на-віч" на сайті "ВСЕ" найвідоміші брати-близнюки України Віталій і Дмитро Капранови.

У Рівне вони завітали з презентацією своєї програми "Любіть українок", яку поціновувачі творчості Капранових зможуть почути і побачити 3 березня о 19 годині на концерті в Рівненському драмтеатрі.

Сьогодні ж Віталій і Дмитро розповіли про деякі секретами своєї концертної програми, показали, якою має бути ніжність, пояснили, чому її варто постійно дарувати прекрасній половині людства, і поділилися своїми думками про любов до жінок.

- 3 березня ми презентуватимемо у Рівному концертну програму "Любіть українок". Її буде присвячено жінкам, адже жінки - це наша слабкість, як і в будь-якого нормального чоловіка. А ще ми вам відкриємо таємницю, про яку ви точно не знаєте. 4 березня минає 200 років із дня народження автора музики Гімну України Михайла Вербицького. Тому під час концерту ми також виконаємо джазовий варіант твору, - розповіли брати Капранови.

Та головною темою концерту, за словами братів, все ж таки будуть жінки та любов до них. 

- Адже саме жінки виносять на своїх плечах всі негаразди, що трапляються у нашому житті, в тому числі й сьогоднішню війну. Чоловіки воюють на передовій, а жінки їм в у цьому допомагають, підтримують і додають сил. Та представниці прекрасної частини людства - це такі істоти, які залежні від кохання. Ми це відкрили для себе доволі давно. Тому вони потребують, щоб чоловіки їм постійно дарували ніжність. Тому ця ніжність і буде головним лейтмотивом нашого концерту, - додали брати Капранови.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Віч-на-віч із братами Капрановими: про Рівне, війну і кохання

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.