Брати Капранови у Рівному розповіли про музику для дорослих та інтим

Як занесло в камерну музику, про що і для кого співають відомі українські письменники, поети та музиканти, Віталій і Дмитро Капранови розповіли в прямому ефірі сайту "ВСЕ".

За словами Віталія, музика їм близька ще зі студентських років, адже тоді вуличними концертами заробляли собі на проїзд із міста, де навчалися, додому.

- Та не так давно ми зрозуміли: те, що співаємо, можна презентувати на широкий загал. Ми виконуємо камерну музику, тому її не всі розуміють. Це інтимний жанр, і в ньому є своя перевага. Тобто це жанр для людей, які мають тонкий смак, адже таку поезію і музику потрібно розуміти. Також вона розрахована на людей, які люблять неголосну пісенну розмову. І як це не дивно, але це музика для сформованих людей, які знають, що їм подобається.  І взагалі вона для дорослих, - каже Віталій Капранов.

А Дмитро з цього приводу жартома додає:

- Знаєте, була історія, як шістдесятирічний чоловік приїжджає до своєї вісімдесятирічної тітки. А та йому каже, мовляв, це ви, молоді, любите швидкий секс, а ми, люди середнього віку, вже розуміємося на повільному сексі та задоволенні, яке він приносить. Так от це музика для тих, хто розуміється на повільному сексі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.