Порошенко вимагає від Гонтарєвої долар по 21,7 - ЗМІ

В ході наради у президента Петра Порошенка він зажадав від глави НБУ Валерії Гонтарєвої стабілізувати курс гривні на рівні 21,7 за долар.

Про це повідомляє "УП", посилаючись на  ZN.UA, що має свої джерела, знайомі з ходом наради.

Як розповіли співрозмовники видання, президент в ультимативній формі зажадав від Гонтарєвої якомога швидше стабілізувати ситуацію на ринку валюти.

Курс гривні має стабілізуватися на рівні, близькому до закладеного урядом в узгоджених з МВФ змінах до держбюджету - близько 21,7 грн/$.

Як відомо, напередодні Нацбанк змушений був вдатися до нових адміністративних обмежень в умовах падіння гривні, чим викликав обурення прем'єра Арсенія Яценюка.

У Порошенка заявили, що в ході зустрічі був напрацьований комплекс заходів для стабілізації ситуації на валютному ринку.

Ключові слова: 

Коментарі

Дуже сумнівно, що Сорос використовував такий термін як "домайданівський курс", оскільки потужні фінасисти розуміли, що цей курс утримувався штучно і реальної ситуації не відображав. А щодо гривні, то справа не в бумажці, а в її купівельній спроможності і, як наслідок, довіри. Звичайно ні додаткова емісія ні в даній ситуації фіксований курс довіри до неї не укріплять. Це може зробити в першу чергу позитивна динаміка ВВП. Важко, але вихід є не такий вже й складний: Перестати красти і вивести 50% відстків оборотних коштів з "тіні". А далі всі регуляторні інструменти додадуться в процесі.

финансист и валютный спекулянт Сорос заявил что "Обесценивание украинской гривны дошло до такой степени, при которой не может быть речи не только о восстановлении домайданного курса, но даже о какой - либо приличной девальвации. Эта бумажка настолько скомпрометирована в глазах населения, что упрочение ее покупательной силы без каких-либо других мер едва ли мыслимо... гривна не может больше служить денежной единицей, и в качестве таковой должен выступить какой - либо другой знак".

Економіка по-українські. Курс долара регулюється словом президента. Не тіштеся курсом 20, бо він необгрунтований. Це все технології, які породжують той чи інший ажіотаж. А враз президент передумає і не виконає традиційно обіцянку;)))) Це вже ми проходили, коли курс утримувався штучно. Тепер маємо те, що маємо.

Вплинуло:))ввечері вже 20:))хтось мільйони за пару днів накосив:))

Згадується бородатий анекдот--"Імєнєм рєвалюціі--встать!" :)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.