На Рівненщині активісти зірвали таємне представлення нового голови Костопільської РДА

23 лютого Президент України Петро Порошенко, згідно з розпорядженням № 225/2015-рп, призначив голову Костопільської районної державної адміністрації. Ним став Железний Микола Миколайович – екс-керівник міської партійної організації «УДАР».

Вже наступного дня відбулося офіційне представлення районного очільника, щоправда, без громадськості та преси. Честь познайомитись з новим керівником отримали лише обрані, проте й вони розповіли, що дізнались про цю подію лише за годину до її початку. Ніяких анонсів чи запрошень – все, як у старі часи Віктора Януковича. Про це повідомляє сайт kostopilnews.com. Представляти Миколу Миколайовича приїхав перший заступник голови ОДА Юрій Приварський.

Проте сталось не так, як планувалось. На конспіративне представлення Железного завітали костопільські активісти, пізніше прозвані Приварським "крикунами".

Попри відсутність у пана Железного бажання спілкуватись з громадою, активісти зірвали таємні збори, та змусили переміститись “високопоставлених гостей” до великої зали засідань районної ради. Там все й почалося…

Не дивно, що конструктивний діалог між "гостями" та громадою не склався. Перед костопільчанами постала особа, про яку абсолютно нікому нічого невідомо. Присутні були обурені, що влада нівелює думкою громади та без будь-якого узгодження призначила керувати районом "парашутиста", який далекий від реального стану речей на Костопільщині.

Відтак, друга спроба легітимізувати нового очільника Костопільського району відбудеться у п’ятницю, 27-го лютого о 16:00 біля будівлі райдержадміністрації. Місцеві активісти вже розпочали організацію мітингу, анонсуючи його у соціальних мережах.

Також розповідають, що можливо цього разу на дійство завітає сам голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков, який спробує переконати місцевих у доцільності призначення Миколи Железного на посаду голови Костопільської РДА.

До слова, подейкують, що Микола Железний планує призначити своїм першим заступником Лозяна Віталія Олексійовича. 

Коментарі

Потрохи люди прозрівають. Оця х..ня галаслива почалася ще з 2004року. Тоді було кредо - хто не знами то й ворог. Зараз відбувається гірший варіант - хто саме голосно кричить то й і прав. Тільки він знає правду і тільки так має бути як він говорить. Це страшно. Це попахує анархією. А між анархією та демократією дуже тонка грань.
Що на даний час відбувається в нас?
Обирається голова райдержадміністрації. Району. З одної сторони нам нав'язуть тих хто майбуть багато заплатив, з іншої - галас. Саме більше галасують ті що живуть в Костополі, один перед одним. Рух активістів - це добре та своєчасне породження Майдану. Є порядні активісти, є активісти яким хтось платить і вони горло деруть, є активісти які переслідують кар'єрну ціль. Але є одне НО. Чомусь біля міськради не галасують, самий більший дерибан відбувається саме там.Значить Денисюк їх повністю влаштовує. Навіть Тоху. А він мо хто не знає - депутат міськради. Що б він кричав проти Дениса - ніхто не чув. А Денис ще той пацан, мільйон на фонтан, два на обшивку, це все " для людей". Це так , ліричний відступ.
Головою райадміністрації, на моє розуміння, має бути людина, яка хоч щось зробила як для міста, так і для РАЙОНУ. Знала де знаходяться всі села, та й бувала там. Тоб-то - хоч би бачила як живуть люди на селах, їх настрій. Знала голів сільрад та директорів всіх шкіл району, та де вони знаходяться. Якщо має відношення до бізнесу - порядний як до бізнесу та й в людському розумінні. Реалізував кілька проектів районного маштабу, для району та міста, які приносять хоч якусь користь людям, громаді. Розумів як живе та працює бізнес в місті та районі. Не тільки великий бізнес, а й малий. Не мав кримінального минулого та ЗВЯЗКІВ З НИМ. В нас не Київ. Не встиг перднути - вже все місто буде знати. НЕ МАВ КРИШИ. Ніхто не має його кришувати, це ЗАЛЕЖНІСТЬ. Якщо має майно - повинен відчитатися де його взяв. Подарунки в маштабах автомобіля, будинку, чи нажите жінкою не проходить. Мільйонери та власники джипів - не проходить. Приклад - президент України. Якщо є великі гроші - не вірю, що він розуміє бідних людей, а з затемнених вікон джипа не завжди видно як живе громада. Молодий та енергійний не проходить, тому що молодий. Він тільки учиться. А нам потрібно жити зараз. Є проблеми які потрібно вирішувати вже - варварська поголовна вирубка наших лісів в районі, травлення нас формальдегідною тирсою та спаленою курятиною, масове безробіття, пох..єстичне відношення влади до людей та багато чого іншого. Все не перечислиш зразу. Може я ідеаліст, але це вимоги теперішнього часу.

І це ще ху..ня ! Ще щось мені розказали!!!! Чому мовчить Сирота Мирослав (теж продався?) якому після того як тоха поморозився очолити костопілький угар Железний теж пропонував. І це ху..ня!!!! Ця розмова відбувалась в присутності …. ЮРИ ЛИСЕЦЬКОГО… правильного до п…ца, голови сраної парції гриценка. Який теж вийшов на сцену і звинуватив Железного! Чому Железний не сказав про це зі сцени???? Ну і піда…си. Сукі не попадайтесь мені на очі !!!!!!

Куди котиться цей Костопіль? Шо за брєд ? Чому мовчить Железний? Сьгодні говорив із знайомим, він був партійцем Железного по УДАРУ. Він мене шокував!!! Всі чули як голова районного УГАРУ Лавровсікий знюхався з регами, як Лозяни розказували всім шо вони в ударі і рішунькають з Чугунніковим всі вопроси тоді тільки Железний почав скандалити з Лавровським. Но це ще ху…ня!!! В зв’язку з тим що лавровський себе зкомпроментував Железний запропонував очолити УГАР, кому б ви думали – Анатолію Алексійчуку і разом з сраною свободою розпочати роботу проти регів. В результаті Тоха поморозився і вийшов на сцену і звинуватив Железного і Чугуннікова в співпраці з регіоналами. Ну і сука!!! А ще зібрався священником бути – видно не тому БОГУ служить!!!!!!!!

Ви пишете правду і колись це має скінчиться люди не витримають і візьмуть їх на вила, крикуни сцикуни ні один зних в АТО не йде патріоти йоб....и

Богдане правду кажете я з вами згідна концерт тай годі.

100% ви праві Слава Богу ще є люди які мають мізки!!!!

І ще, автору під номером 555, ти помилився твій номер 666

Ні гірше поганої какі в Березному є пилипчук р. п. - автор попереднього допису. Його бортонули от він і строчить. Іди в АТО - кнурака послужи хоч місяць, тоді рвися до влади.

Пане Пилипчук, вже якщо пишете від імені Березнівського району то майте сміливість підписатися власним іменем. Хоча чого чекати від звичайного сцикуна)

У Березнівському р-н мають призначити Мельника, то пан Чугун нехай начувається, бо ми кланятися не будемо, викинемо не тільки Мельника, а й Чугуна та його радника недоростка Андрощука. Пане губернаторе Вам взагалі потрібно задуматися про своє оточення, на Березнівщині всі з Вас сміються, Андрощук це те що не користується авторитетом, воно гірше поганоі какі.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.