Рівненський активіст розповів про роботу російських "інтернет-ботів"

У соціальній мережі "Facebook" рівненський громадський активіст Святослав Клічук опублікував інформацію про те, як боротися з інтернет-ботами. За його словами, "агенти Кремля" використовують найрізноманітніші методи задля просування у соцмережах проросійської пропаганди. Також Святослав надає рекомендації, які допоможуть убезпечити рівнян від пасток російських "інтернет-ботів".

Як зазначає у своєму дописі громадський активіст, російські "боти" створюють "липові скриньки", а далі проходять реєстрацію у соцмережах. Ось що зазначає Святослав Клічук:

"Боти називаються реальним ім’ям з розповсюдженим прізвищем і російською мовою. Наприклад, "Александр Иванов", "Сергей Шевченко", "Алла Григорьева" тощо.
Анкета користувача заповнюється повністю.
Містами проживання часто обирають українські, здебільшого з території Донбасу.
Аватар - це фотографія реальної людини. Як правило, це фото віддзеркалюють в графічному редакторі.
На сторінку в фотоальбом заливають фотографії з "рідним" містом, природою тощо. Їх можна знайти в соцмережах або в пошуковій системі Google.
Після цього робляться перепости чи передруки популярних сторінок на загальні, неполітичні теми. Пишуться унікальні записи, наприклад, про котлети, сусідів тощо. Все вказує на те, що це "живий" акаунт.
Боти додають собі друзів, але не більше 10 на день та не більше 1 за 10 секунд (а то соцмережі заблокують). Чим більше у бота друзів, тим більше до нього довіри.
Боти також підписуються на публічні сторінки або групи "рідного" міста.
Як правило, боти не додають у друзі свої справжні сторінки, чи сторінки своїх близьких"

Для того, щоб російські фейки не заблокували вашу сторінку, активіст рекомендує приховувати своє ім’я і персональні дані в інформаційній протидії з ними.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.