Голова Рівненської ОДА забороняє продавати на полігоні спиртне, аби не гинули мобілізовані

Впродовж останніх двох місяці на Рівненському полігоні зафіксовано та підтверджено три факти смерті мобілізованих. Попередня причина двох з них – зловживання алкоголем. Тому, аби запобігти незаконному обігу спиртного, голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков доручив правоохоронцям посилити роз’яснювальну роботу з мешканцями сусідніх з полігоном населених пунктів.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, Віталій Чугунніков дав доручення обласному військовому комісару прискіпливіше ставитися до медичних оглядів мобілізованих. А також, наскільки це можливо, максимально виявляти серед них тих, хто страждає на алкоголізм.

- Невже нам не достатньо тих Героїв, котрі гинуть у зоні АТО. Неприпустимо мати жертви ще й на полігонах. Сьогодні країна очікує від нас не стільки кількісного, скільки якісного виконання планів мобілізації. Тому я доручив обласному воєнкому проводити мобілізацію з максимальним урахуванням випадків смертей від алкоголю. Окремо доручено начальнику облуправління внутрішніх справ проводити додаткові заходи щодо запобігання потрапляння на полігон алкоголю, - зазначив Віталій Чугунніков.

Голова ОДА також додав, що на сьогодні його непокоять повідомлення щодо умов проживання на полігоні та підготовки мобілізованих. Тож Віталій Чугунніков планує найближчим часом відвідати Рівненський полігон.

Читайте також: На Рівненщині на полігоні помер мобілізований

Коментарі

Читаю коментарі Миколи... А ще ж тільки ранок:))))))

вірніше не “ПС“ а УНСОвці. хлопці, я думав що ви розумніші, юридично Хомко нічого не зможе зробити в питанні заборони продажу рос. товарів. Таке враження, що граєте на руку Якимцю-рекетиру і Танюші-100$ з Кириловим, які вас використовують в темну.

" А також, наскільки це можливо, максимально виявляти серед них тих, хто страждає на алкоголізм." Якщо країна і далі при попущенні влади буде круглодобово заливатися горілкою, зокрема на молодіжних дискотеках та в розважальних закладах, а "точки" будуть "кришуватися" міліцією, то скоро призивати не буде кого. Із полігону волаючий сигнал!!!! А тут всього лиш вказівка; " правоохоронцям посилити роз’яснювальну роботу з мешканцями сусідніх з полігоном населених пунктів." Ну-ну!!!! При таких "заходах" центр Надії Бурмаки просто залишиться без роботи.

цей голова така нерпа. мутить зі своєю танюшою-100 $... он вже підмовляють “Правий Сектор“ пікетувати Хомка... це все робиться щоб на місце Хомка прийшов Якимець - людина Кирилова і його Танюши -100$. От тільки обідно, що використовують вони хлопців з “ПС“ в темну, хочуть їхніми руками зробити брудну роботу.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.