Рівненським підприємцям забороняють торгувати російськими товарами

До рівненських підприємців звернулися з вимогою щодо заборони торгувати товарами, виробленими в Російській Федерації. Відповідне рішення ухвалила Рівненська  міська рада  («Про заборону продажу споживчих товарів, вироблених у Росії, та російського походження, а також надання послуг державними  та  недержавними суб’єктами господарювання, в тому числі неприбутковими організаціями, партіями, фондами, та про звернення Рівненської міської ради до Верховної  Ради України»).

Як зазначає прес-служба Рівненського міськвиконкому, до підприємців звернулися, щоб вони знайшли замінники споживчим товарам, виробленим у Росії, на період проведення антитерористичної операції.

З повним текстом  зазначеного рішення та  звернення  можна ознайомитись на офіційному сайті Рівненської міської ради  за адресою ТУТ. Про це повідомили в Управлінні  торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування виконкому Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

а смисл? Так продукти подорожали, деяких на полицях нема, а цей чийсь пиар нидочого! Давайте ще вид газу видмовимось а?!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.