Рівненським водіям пропонують складати протоколи без інспекторів ДАІ

25 лютого, з ініціативи заступника начальника УДАІ УМВС Віктора Мороза, в приміщенні управління Державтоінспекції Рівненщини відбулася зустріч, під час якої представники страхових компаній розповіли інспекторам ДАІ про переваги правової норми Європротоколу.

Як зазначає прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області, під час зустрічі представники страхових компаній довели до відома присутніх особливості складання Європротоколу, які у подальшому інспектори ДАІ зможуть роз’яснити учасникам дорожнього руху. 

− Часто трапляються незначні дорожньо-транспортні пригоди. Саме для таких випадків і призначений так званий Європротокол, − розповідає Олександр, представник однієї зі страхових компаній.

Варто зауважити, що складання Європротоколу набагато спрощує механізм оформлення дорожньо-транспортних пригод.

− Але варто чітко знати обставини, за яких водії можуть оформити "Повідомлення про ДТП". У випадку невиконання хоча б однієї з обов`язкових для Єврпротоколу умов на місце ДТП необхідно викликати працівників ДАІ, – наголосив заступник начальника УДАІ УМВС України в Рівненській області підполковник міліції Віктор Мороз.

Отож Державтоінспекція Рівненської області рекомендує водіям, у разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди з незначними наслідками та без постраждалих, використовувати Європротоколи. Якщо водії-учасники автопригоди скористалися Європротоколом шляхом спільного його оформлення та підписання, то вони мають право залишити місце ДТП та звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої за її скоєння та від обов`язкового інформування ДАІ про скоєння такої дорожньо-транспортної пригоди.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.