Бійці Коломойського захопили завод на Рівненщині

У Рівному черговий рейдерський скандал. У розбірки власників Рівненського ливарного заводу залучили бійців полку "Дніпро" МВС, який пов'язують із олігархом та головою Дніпропетровської ОДА Ігорем Коломойським. 

 

- В ці хвилини відбувається рейдерське захоплення ливарного заводу. Приблизно 20 озброєних молодиків із батальйону "Дніпро" увірвалися на територію, у всіх працівників забрали телефони, - повідомила у "Facebook" журналістка Юлія Голик.

Як стало відомо «РВ», на ливарний поїхав також в.о. начальника Рівненського райвідділу міліції Ігор Яблонський зі совїми підлеглими. Міліція обіцяє прокоментувати ситуацію трохи пізніше.  

- Сьогодні в с. Городок Рівненського району озброєні до зубів бійці спецбатальйону МВС "Дніпро" 1 захопили тракторний завод. Зі слів їхнього спікера, бійці приїхали відстоювати інтереси австрійської фірми, яка претендує на частку заводу, та з метою недопущення його розкрадання, - пише в "Facebook" радник голови Рівненської обласної ради Роман Мартин.  - В мене питання до керівників батальйону і МВС: Чому хлопців, які мобілізувалися захищати Україну на сході, втягують у бізнес-"розборки" на Рівненщині? З яких пір спецбатальйони отримали право без рішень суду чи інших відповідних документів захоплювати комерційні об'єкти? Доки в країні буде тривати це блядство?

Тим часом на своїй сторінці у "Facebookситуацію прокоментував і голова Рівненської районної ради Володимир Пилипчук:

"Щойно повернувся з тракторного заводу. Коротко введу всіх у курс справи. Сьогодні до мене в паніці зателефонував арбітражний керуючий підприємства, який повідомив, що на територію заводу зайшли близько двадцяти озброєних юнаків із батальйону "Дніпро", мовляв, вони є представниками власника підприємства. Приїхавши на місце, ми побачили незрозумілу картинку: місцева охорона на вулиці стоїть обличчям до стіни з піднятими вверх руками. В людей забрали особисті речі та телефони. На моє прохання пред’явити документи, люди, які нібито є власниками заводу, жодних офіційних паперів не надали, лише незрозумілі копії. Єдиним легітимним був документ, який дозволяє провести інвентаризацію. Але скажіть, будь ласка, відколи це в нас інвентаризація проводилася з автоматами в руках? 
А тепер повернемося до самого заводу. За інформацією районної ради, кожне приміщення заводу належить різним власникам. Причому, ніхто з них жодного разу не надавав офіційних документів. Усі ми прекрасно розуміємо, що всі, хто зараз так хоче зайти на завод, має єдину мету – порізати його і здати на металолом. Районна рада наразі робить все, аби розплутати цей незрозумілий клубок і навести порядок на підприємстві, яке реально може приносити прибуток і забезпечити мешканців району робочими місцями. Однак, доки до нас в район приїжджатимуть такі делегації – толку не буде. Крім того, в Рівненській області є свій голова обласної адміністрації, ради, керівники правоохоронних органів. Чому до нас приїжджають так звані «рєшалова» і ставлять свої умови?
Як на мене, дуже прикро, що в цю брудну історію вплутали хлопців із добровольчого батальйону. В країні йде війна, а наші так звані бізнесмени використовують добровольців, аби відстояти свої бізнесові інтереси".

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

а хто такий "пєльмєнь" і хто такий "малалєтка-рєшала"??

Потішив коментар "Вчорашній випадок на заводі, коли Стельмах з Пилипчуком миттєво відреагували на надзвичайну ситуацію - яскравий тому приклад". А що ж вони такого там зробили? Прогнали бійців Коломойського? Все на що вистачило - викликати районну міліцію і бігом строчить у фейсбуку коментарі про спасіння людства. Ви Рівнянин то може і не знаєте шо Рівненський район скоро буде у дупі бо з однієї сторони керує "пельмень" а з іншої "малалєтка-рєшала".

Правильно було написано десь зверху, треба каральний загін створювати. доки ми не почнем отстрілювати ціх підарів діла не буде. і війна нікорли не закінчиться. тому що їм добре доки війна. на них ніхто не дивиться і не чіпае

Так і є! Треба створити каральну організацію і назвати її "смерть ворогам" і мочити ворогів, ворогів України як внутрішніх так і зовнішніх! Так здалека мочити, такою гарною снайперскою рушницею!

це,у вас тіпа нікапальщінє,такіє пахаворкі сачєняют, ілі на зонє,хдє чалілся і тваю жопу правєрялі,дирявєнькій?:))нє па адресу зашьол,санєчка:))

Да тебя и ставить не надо - сам станешь. Я вообще-то с Никополя. В одной стране живем, пока еще. Кто про хуй базарит тот на жопу слаб, слыхал такую поговорку? Так что давай, прощай, вяжи говно жрать)

:))ідійоте козломордий,ти уточнюй,а не узагальнюй:))мене ,ніякий бєня,нікуди не ставить,а от ти- чудо лісів тамбовських,у хуйло -хуй смокчеш не відриваючись:))продовжуй смоктати,не відволікаючись на такі дрібниці,як Україна:))Вона ,і без твого смердючого рота проживе,недороблениЙ:))

Бросай винтиться дурачек)

Здорово говном плюешься, правильно вас беня раком ставит.

да хоч Кривошєєв,який також від Хахльова віднєкується:))хто платить-той і танцює,козломорденький:))тільки,крім Кореспондента,ніхто цю фуйню не передрукував..Лай_нюс-також ,тіпа журналісти:))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.