У Рівненської федерації футболу буде новий директор і новий інтернет-сайт

Сьогодні відбулось чергове засідання виконкому Рівненської обласної федерації футболу. Одним з основних питань порядку денного було створення громадської організації Рівненський футбольний клуб "Верес".

Також на засіданні розглядались й кадрові питання. Так було вирішено призначити виконуючим обов'язки виконавчого директора федерації Олега Кучера. Який виконуватиме обов'язки на час перебування Ярослава Коломиса у відпустці.

Також на засіданні виконкому було затверджено штатний розпис, фінансовий та календарний план РОФФ на 2015 рік.

Так Заробітна плата першого заступника голови Володимира Поліщука складатиме 3000 гривень на місяць. Виконавчий директор Олег Кучер отримуватиме 2500 гривень на місяць. Головний бухгалтер та два спеціалісти по напрямках - 2000 гривень на місяць. І прибиральниця - 400 гривень на місяць.

За рішенням виконкому у Рівненської обласної федерації футболу буде новий інтернет-сайт. Це пов'язане з неможливістю користуватись нинішнім сайтом, який, за словами бухгалтера РОФФ був створений за особисті кошти екс-голови федерації Михайла Кривка. Який погоджується передати сайт новому керівництву лише за плату.

- У мене була телефонна розмова з паном Михайлом Кривком. Він підтвердив, що сайт створювався на його особисті кошти. Він готовий передати "ключі" від адмінки сайту за 1000 доларів. - розповів присутнім голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. - Пропоную виконкому визначитись: чи ми викупаємо нинішній сайт чи створюємо новий.

Думки присутніх були одностайними. Члени виконкому вирішили, що створити новий сайт обійдеться дешевше ніж викупати нинішній. Окрім того прийнято рішення, новий сайт РОФФ створювати офіційно з відповідними документами, щоб у подальшому не виникало подібних ситуацій.

Коментарі

В нас є федерація футболу, а де ж сам футбол???

Краще про вчорашній розгон майдану пиши, а не хвалиш свого боса.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.