Рівненські лікарі не хочуть рятувати поранених на передовій

Рік триває війна. Значний відсоток бійців загинули саме через невчасно надану першу медичну допомогу. Їх немає кому рятувати, їх немає кому вчити рятувати себе самим. Чи змінилась ситуація докорінно цього року ні. Солдати не дадуть збрехати у навчальних центрах лише 15 відсотків військовослужбовців медичних рот мають медичну освіту, частина з них жінки. А решта? Асенізатори, ветеринари, словом всі, хто колись мав хоч якесь відношення до медицини.

І хто навчає цим медиків-військових? Волонтери, які на добровільних засадах пройшли курси і опанували основи тактичної медицини за стандартами НАТО. Частина з волонтерів теж не мають медичної освіти. Але вони вчать і достатньо ефективно, показують як зупиняти кровотечі транспортувати поранених. Словом, робити все, щоб поранені захисники України дожили до польового шпиталю.

А де ж мільйона армія українських медиків? Давайте без домислів – сухі цифри. Військовий комісар м. Рівне Сергій Названов розповів: Всього у Рівному майже 800 медиків, які мають офіцерські звання і приписані до місцевого комісаріату.  Як думаєте скільком вдалось вручити повістки про проходження медкомісії? – 200 чоловік. З них в лютому мобілізували тільки 14. Справу ще одного лікаря передали МВС той замість відправки в військово-медичну академію пішов в позапланову відпустку.  А решта що? А хіба ви не чули, що під час чергової хвилі мобілізації багато лікарів в своїх лікарнях стають пацієнтами з серйозними діагнозами? А бо кожен працівник стає незамінним. Або головлікарю просто пофіг.

Що там пише клятва Гіппократа? Воно ж спокійніше благодійні внески збирати як раніше. 

Ключові слова: 

Коментарі

Рівненські лікарі не хочуть рятувати поранених на передовій,вчителі вчити дітей в зоні ато.
Юра а ти знаєш куди планують скеровувати медпрацівників?
-Лікувати в прифронтовій зоні цивільне населення .
-А ти готовий їхати і допомогати людям які тебе готові вбити?

Я згідний з цією думкою-на фронті
повинні працювати медики з військових медзакладів,
а простих лікарів направляйте на вакантні місця у військові госпіталя .
Та на це ніхто не піде ,госпіталь це набагато крутіше будь якоі районноі лікарні ,хто ж поділиться
теплим місцем.

А де ликари при збройних силах? Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця
Спеціаліст: 15774 грн. Підготовка спеціалістів ведеться на медичному факультеті і факультеті підготовки лікарів для Збройних сил України!

"Що там пише клятва Гіппократа?" так возьми и почитай для начала что там написано (не ""Пише" кстати, а написано). Ато как всегда домыслы. Я вот прочитал полный вариант - вы очень очень сильно удивитесь.

ну бо там хабариків не візьмеш, в голодних солдатів навіть на цигарки грошей нема, якщо волонтери не підвезуть то нема за що купити, який сенс лікарям туди їхати? А тут в безпеці в теплоті, люди як хворіють то останні долярики з матрасів дістануть і віднесуть. Взагалі всякі маргінали типу лікарів, ментів, чиновників не хворіють патрітизмом, їм байдуже яка влада, цікавить лише одне - гроші.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.