Керівництво Рівненщини вкотре звернеться в "Укроборонпром", щоб погасити борги "Авторемзаводу"

Найбільшим боржником в області й надалі залишається ДП "Рівненський авторемзавод". Тим часом для погашення цієї суми потрібна допомога Державного концерну "Укроборонпром", структурним підрозділом якого є підприємство.

- Керівництво авторемзаводу практично нічого не робить задля оптимізації своєї роботи, - зазначив перший заступник голови ОДА Юрій Приварський під час засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати. - Разом із тим, "Укроборонпром", котрому підпорядковане підприємство, не реагує на наші звернення. Ми не раз запрошували представників концерну на наші засідання. Втім, наші прохання залишаються поза увагою. Разом з тим, борги рівненського авторемзаводу складають основну суму боргу серед економічно активних підприємств.

Тож на засіданні вирішили вкотре звернутися до "Укроборонпрому" та запросити його представників в область.  

Довідково: загальна сума заборгованості на 1 лютого становила понад 10 мільйонів гривень. Майже сімдесят відсотків цієї суми – борги економічно активних підприємств. Цьогоріч вже проведено 20 засідань тимчасових комісій, на яких заслухано звіти 35 керівників підприємств-боржників, більша половина з яких вже попереджена про відповідальність за порушення трудового законодавства. На Рівненщині відсутня заборгованість із виплати зарплати працівникам бюджетних підприємств. Про це повідомили з прес-служби Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.