На Рівненщині вартість проїзду в міжміських маршрутках підвищили незаконно

Самовільне підвищення вартості проїзду на міжміських перевезеннях, яке днями анонсували перевізники, суперечить закону. Про це заявив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Ігор Тимошенко.

За словами Ігоря Тимошенка, законодавство чітко визначає процедуру затвердження нового тарифу на перевезення. Так, після подачі перевізником заявки нові тарифи мають пройти громадське обговорення. Лише після цього у розпорядженні голови ОДА можуть бути затверджені. Без цього жоден тариф не може визнаватися законним.

- Я розумію бажання перевізників збільшити тариф, адже зросла ціна на пальне. Але не треба забувати, що зарплати мешканців області залишилися на тому ж рівні. Тож очевидно підвищення вартості проїзду може значно погіршити фінансовий стан людей. Щоб цього не сталося, закликаю перевізників та громадськість зустрітися за "круглим столом" та знайти порозуміння. Перевізники та активісти мають дійти спільної позиції щодо тарифів. Тільки після цього в облдержадміністрації погодять новий тариф, - наголосив Ігор Тимошенко.

За словами директора департаменту, будь-яке самочинне підняття тарифу без відповідного розпорядження голови ОДА є грубим порушенням закону. Відповідно, може каратися від накладання штрафів на перевізника і аж до розірвання угоди та позбавлення ліцензії на перевезення. Про це йдеться на сайті Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Сьогодні на автостанції Чайка я купив квиток у касі (36грн 25 коп)до смт.Клесів на автобус Рівне-Борове 15:10 підійшовши до маршрутки і пред'явив квиток водію і у відповідь він сказав що нікуди мене не повезе бо потрібно ще доплатити 21грн!!!!і сказав що у них тариф 58грн а він бере 57грн.при цьому я запитав за що я маю доплатити ще 21 грн, у відповідь я почув хамство з боку водія,він почав Ти-кати і сказав що я дуже розумний.я не розгубився і пішов у касу автовокзалу,але мене там теж чекав сюрприз.вони сказали що розбирайтеся самі з водієм(але перед продажем квитка касир не попереджав, що треба буде доплачувати водієві)Вони нічого незнають і відправили мене до начальника на другий поверх автостанції.і як ви всі розумієте його не було на робочому місці,що і підтвердила інша працівниця.кінець історії скарга в ОДА!і чому таке самовілля і хамство,кому в кишеню йде 21грн???

Підскажіть будь-ласка, а як боротися з такими перевізниками? Як вони будуть відповідати перед законом? Особисто мені треба віддати половину заробітної плати за проїзд у маршрутному таксі до місця роботи, оскільки я педагогічний працівник, який працює в сільській місцевості. Згідно нашого законодавства мені повинні відшкодовувати проїзд за рахунок бюджетних коштів. Ніхто цього не збирається робити. А як тоді працювати?

Схоже, що перевізники не читають сайт ОДА, або ще гірше "послали" вони голову ОДА... Доречі це вже не вперше. Повний хаос. Так по всій країні зараз не влада диктує правила гри, а олігархи!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.