У школах карантин буде до вівторка. На зарплату вчителів це не вплине

У рівненських школах карантин продовжили до вівторка (3 березня) включно. Таке рішення сьогодні прийняли члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

- На даний момент є перевищення щотижневого прогнозованого порогового рівня на 40,4%. Впродовж цього тижня було зареєстровано 2937 осіб, які захворіли ГРВІ, із них дітей 1505 (це 51,2%) та 513 школярів. Із початком епідемічного сезону 595 рівнян захворіли на грип. Летальних випадків у Рівному не зареєстровано. Порівнюючи ситуацію із минулим тижнем, спостерігається стійка тенденція до зростання кількості захворювань рівнян. Найвищий рівень захворювань фіксують по понеділках, однак впродовж тижня він зменшується. Однак, порівнюючи Рівне із іншими містами України, у нас не найвищі показники за рівнем захворюваності. Тому для стабілізації епідеміологічного процесу рекомендуємо продовжити припинення навчання у школах, - зазначає начальник відділу санітарного нагляду міської СЕС Ірина Бондарчук.

Підтримало позицію санепідемстанції і міське управління охорони здоров'я. Не дивлячись на той факт, що рівень захворюваності серед школярів знижується, карантин у школах вирішити продовжити.

- Наші показники мало чим відрізняються від показників санітарної епідемологічної служби. Справді, частіше грипом хворіють дорослі. Радує те, що кількість захворювань серед школярів зменшилася. Однак управління охорони здоров'я підтримує позицію продовжити протиепідемічні заходи на певний період часу до стійкого зниження захворюваності, - повідомляє заступник начальника управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвчук.

В свою чергу, начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець зауважив, що всі навчальні заклади готові до відновлення навчального процесу вже з понеділка. Однак враховуючи кількість захворювань та ризик зараження вірусом серед рівнян, управління освіти рекомендує розпочати заняття із понеділка. 

Також Василь Харковець зазначив, що зарплата працівників освіти та обслуговуючого персоналу залишається на тому рівні, якому є, згідно з чинним законодавством. Іншими словами, розмір зарплати через карантин у школах у педагогів не змінюється, окрім доплат за класне керівництво, перевірку зошитів тощо. 

Тому вислухавшивсіх доповідачів, члени комісії одноголосно ухвалили рішення продовжити карантин до вівторка, 3 березня. Того ж дня відбудеться чергове засідання протиепідеміологічної комісії залановане на 12 дня (3 березня). Під час засідання вирішать, коли рівненські школярі повернуться до навчання. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.