Депутат Костопільської райради відхрестився від стрілянини 23 лютого

Нещодавно на порталі "Рівненські новини" з’явилася інформація про стрілянину, яка нібито сталася 23 лютого у місті Костопіль. Жителі міста Костопіль повідомили до редакції вищевказаного ресурсу, що один із депутатів місцевої райради, вчинив стрілянину з травматичної зброї по працівниках Костопільського РЕМ ПАТ “Рівнеобленерго”.

Як зазначає сайт "Рівненські новини", що спровокувало таку агресію зі сторони депутата, наразі достеменно не відомо. Подробиці з’ясовуються. Дана справа має всі ознаки кримінального злочину, однак, за попередніми даними, її кваліфіковано як адміністративне правопорушення та внесено до Єдиного обліку злочинів. Невже і цього разу черговий депутат за стрілянину по людях може відбутися невеликим штрафом? Даним депутатом може бути голова Березнівської райорганізації ВО “Свобода”, житель міста Костополя Павло Юхневич.

Редакція kostopilnews вирішила дізнатися, чи мав місце інцидент, про який пише рівненський новинний ресурс, у самого депутата Костопільської районної ради Павла Юхневича.

У телефонній розмові Юхневич розповів, що ситуація 23 лютого, про яку пише рівненський інформаційний ресурс, не відповідає реальним фактам. Він зазначив, що того вечора побачив на своїй приватній території зграю безпритульних собак. Аби відігнати псів із подвір’я, довелося налякати їх пострілом із пневматичного пістолету. Оскільки з невідомих причин електроенергія була вимкнена, неподалік знаходилися працівники ПАТ "Рівнеобленерго". Вони, не зрозумівши ситуації, одразу зателефонували до райвідділу.

- Усе це зафіксували працівники міліції, які згодом прибули до мене додому. Про яку травматичну зброю йде мова – я не розумію. Усі, хто має бажання, може перевірити достовірність моїх слів у Костопільському райвідділі міліції, – запевняє Павло Юхневич.

Також депутат Костопільської райради розповідає, що такий інформаційний привід навколо його особистості розцінює як реакцію окремих місцевих політичних фігур на його активну громадську позицію. Кого саме підозрює у антипіарі – розповідати відмовляється.

Також, депутат Костопільської райради розповідає, що такий інформаційний привід навколо його особистості, розцінює як реакцію окремих місцевих політичних фігур на його активну громадську позицію. Кого саме підозрює у антипіарі – розповідати відмовляється.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.