На Рівненщині жінки народжуватимуть за міжнародними стандартами

Обласний перинатальний центр став першим лікувальним закладом Рівненщини, що отримав сертифікат відповідності міжнародним стандартам якості ISO 9001:2008, ДСТУ ISO 9001:2009.

Щоб довести цей факт, заклад витримав спочатку сертифікаційний аудит – перевірку системи організації надання послуг. Перинатальний було визнано провідним в області щодо запровадження передових технологій та сучасних медичних напрацювань. Також, у цьому році він підтвердив вищу атестаційну категорію.

Сертифікат відповідності міжнародним стандартам медикам вручив провідний аудитор органу сертифікації систем менеджменту ТОВ "Глобал Сертифік" Павло Підгаєць. Ця відзнака підтверджує, що РОПЦ впровадив і використовує систему управління якості у сфері надання допомоги вагітним, породіллям, новонародженим та гінекологічним хворим. У галузі медицини плоду і репродуктивного здоров’я перинатальний центр також відповідає міжнародним стандартам.

Довідково: торік РОПЦ надав стаціонарну допомогу понад 5 тисячам пацієнтів. Упродовж року відбулось більше 3,5  тисячі пологів. Майже 75 відсотків пацієнток – жительки з районів. Загалом у 2014 році у закладі народилось більше трьох тисяч немовлят. Зокрема, на світ з’явилось 99 двієнь та одна трійня. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облдержадміністрації.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.