Невідомі поглумилися над селом та хуторами Рівненського Полісся

Вже вдруге на Рівненському Поліссі на село Хиночі нападають молодики з сусіднього села Степангород. Як зазначає сайт Полісся.NET, невідомі роблять це як бандити, під покровом ночі, проїжджаючи через село до райцентру. У ніч із 22 на 23 лютого 2015 року молодики зі Степангорода зірвали національний прапор із приміщення Хиноцької сільради, поламали древко, потоптали і кинули знамено за мостом у бік Степангорода. 

За словами сільського голови Хиноцької сільради Вікторії Мартишевської, варвари також заїхали на хутори Станція та Тисне, де в розподільчих щитках підстанції відключили електроенергію, яка подається на ці населені пункти. Зловмисники пошкодили телевізійні антени на дерев’яних підпорах у декількох будинків, параболічні антени, загорожі і тини. Їх справжні наміри і причини такого злісного вчинку невідомі. Сільська рада застерігає сусідів від такої негідної, мало не бандитської поведінки і звертається до правоохоронних органів щодо оперативного розслідування інциденту, вже другого з початку 2015 року.

Ключові слова: 

Коментарі

уйобок ольгинський з нори виліз:))ти своєму напарнику зі схожим 82.145.220.172 ІР,купити клаву з укрмовою,мо хто вам недоноска і повірить:))

я ж казав що полішукам ваша бандитьська і корумпована Україна нідочого, тільки грабує Полісся, час від часу засилаючи ментів і рекетирів. Ми не українці, ми окремий етнос, нам ближче Білорусь і Россія. Молодь у поліській глибинці більше симпатизує повстанцм з Донбасу ніж українській армії. Мені не вірили, ось вам реальні докази.Це тільки початок ... Слава Поліській Народній Республіці!

Як це "мало не бандитської поведінки"? Тільки за зірваний національний прапор потрібно руки відрубати...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.