Голова Рівненської ОДА хоче посадити перевізників і пасажирів за стіл переговорів

Голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков ініціює проведення круглого столу за участю перевізників і пасажирів. Про це пише його прес-секретар Сергій Мініч у "Фейсбуку" на сторінці групи "Рівненщина політична":   

"Одностороннє рішення перевізників підвищити тариф - незаконне, бо його не затверджували в облдержадміністрації. Людям, які не згодні з такими тарифами, варто звернутися в відділ цінової політики Рівненської ОДА.
Віталій Чугунніков ініціює засідання круглого столу між перевізниками та пасажирами, щоб обговорити ціни на перевезення та знайти порозуміння. Лише після цього збалансований тариф можна буде затверджувати".

Коментарі

І власників автозаправок...хоча їх тра садити не за стіл переговорів, а в тюрму!!!

А чрму б не посадиди за круглий стіл споживачів та виробників хліба, борошна, олії..... А що такі інститтути, які відповідають безпосередньо за цінову політику: Міністерство економіки, Державна інспекція з контролю за цінами в Рівненській області, Антимонопольний комітет в Україні скасували? Ні, то зверніться в Держінспекцію. А там, уявіть собі, не знають, що заборгованість із заробітної плати індексується. Ьо в них дуже малий штат і вони не встигають контролювати всю "вакханалію; А тепер їх функціі будуть підміняти "круглі столи" з нульовим поняттям про те як формується ціна? Чи це черговий раз використовується піар-стратегія."Надо что-то делать!"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.