Врятувати Надію Савченко: рівняни вийдуть на підтримку глобальної акції першого березня

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко, яку утримують у московському СІЗО, у листі закликала підтримати її на акції 1 березня.

«Несказанно дякую вам за все. За всю підтримку і рʼяну боротьбу, яку ви за мене ведете. Я і в найсміливіших думках не могла на таку підмогу розраховувати. Я теж борюся. І не здаюся. І не здамся», – написала у листі Надія Савченко.

Льотчиця наголосила, що показавши приклад як боротися зі злочинною владою, тепер Україні доводиться «доводиться боротися ще й із безчинною владою сусіда».

«Побажайте мені й Україні успіху в цьому нерівному бою своєю підтримкою в акції 1 березня 2015 року», – зазначила народний депутат Надія Савченко

Фото Нікіти Мєкєнзіна

Нагадаємо, Надію Савченко звинувачують у причетності до вбивства двох російських журналістів на Донбасі. Чергове засідання суду відбудеться 4 березня. Савченко голодує 77 днів. Її турбують нирки і жовчний міхур.

- Відчуваю слабкість. Багато сплю. Тиск понизився, почала мерзнути. Важко буде виходити з голодування, - розповіла український нардем російським правозахисникам, які відвідували її в камері.

Надія не приймає глюкозу. Від катетерів почалося запалення вен, тому відмовилася від ін'єкцій. За час голодування втратила 20 кг. При 171 см зросту важить 56,3 кг.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.