У Слідчому комітеті РФ оголосили свої версії вбивства Нємцова

Слідство у справі про вбивство Бориса Нємцова розглядає в якості основних версій злочину політичну провокацію, ісламсько-екстремістський слід, внутрішньоукраїнські події та комерційну діяльність. Про це заявив "Інтерфаксу" офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

- На сьогоднішній момент слідство розглядає кілька версій: вбивство як провокація для дестабілізації політичної обстановки в країні, і фігура Нємцова могла стати своєрідною сакральною жертвою для тих, хто не гребує ніякими методами для досягнення своїх політичних цілей", - сказав Маркін.

Читайте також: Світові лідери засудили вбивство Нємцова: Це жахливо і обурливо

Крім того, за його словами, "ретельно відпрацьовується і версія, пов'язана з ісламсько-екстремістським слідом".

- Справа в тому, що у слідства є відомості про те, що Нємцов отримував погрози у зв'язку з його позицією щодо розстрілу журналістів редакції журналу "Шарлі Ебдо" в Парижі, - зазначив представник СКР.

Крім того, додав він, "перевіряється версія, пов'язана з внутрішньоукраїнськими подіями". "Не секрет, що серед обох конфліктуючих сторін є дуже радикальні персонажі, не підкоряються ніяким владі", - сказав Маркін, не виключивши й версії, пов'язані з комерційною діяльністю вбитого і особистою неприязню до нього, і інші побутові версії.

Нагадаємо, раніше прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков назвав вбивство опозиційного політика Бориса Нємцова провокацією.

Джерело: tsn.ua
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.