Новопризначений Костопільський голова РДА не витримав тиску - написав заяву про звільнення

На Рівненщині у Костополі, 27 лютого відбулася друга спроба представити нового голову Костопільської РДА Миколу Миколайовича Железного. Відтак, кількасот костопільчан прийшли до великої зали засідань районної ради аби висловити обурення щодо призначення Миколи Железного, яке відбулося таємно та без узгодження з місцевою громадою.

Як повідомляє сайт kostopilnews.com, голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков і цього разу проігнорував вимоги костопільчан й не знайшов часу приїхати до Костополя. Місія «представлення та супроводження» знову лягла на плечі його першого заступника – Юрія Приварського.

Цього вечора, темні плями з особистого минулого Миколи Железного почали випливати назовні. Його звинуватили у веденні грального бізнесу на Костопільщині, вимаганні та вчиненні насильницьких дій відносно найманих працівників. Гральний бізнес Железний не заперечує, проте, переконує, що все відбувалося в рамках закону.

До трибуни вийшла жінка, яка розповіла про те, як Микола Железний ніби то вчиняв психологічний та фізичний тиск на її сина, з метою вимагання коштів.

На засіданні був присутній народний депутат України Сергій Євтушок. Він виступив з вимогою до правоохоронних органів, у 10-ти денний термін надати усі дані (якщо такі існують), які свідчать про те, що за керівником РДА Миколою Железним зафіксовані факти причетності до кримінальних правопорушень.

Якщо ця інформація підтвердиться – ні в кого не залишиться сумнівів про доцільність перебування Железного на посаді. – заявив Сергій Євтушок.

- Систему потрібно ламати. Ми не можемо допустити тих самих помилок, які робили раніше – допускати до влади людей з сумнівним минулим. Дуже прикро, що після всього, що ми пережили, склалася ситуація, яка наштовхує громаду до нових революцій. – ділиться враженнями від побаченого костопільський активіст Сергій Тершак.

Після тривалих звинувачень і перемовин, костопільчани сформували єдину чітку вимогу – Микола Железний повинен написати заяву на звільнення.

Близько 19:30 Микола Железний вирішив не загострювати протистояння з громадою та все ж написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.