Голова Рівненскої ОДА проситиме Президента відсторонити голову Костопільської РДА від обов'язків

Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ" частина громади Костопільщини висловила обурення, одо кандидатури новопризначеного голови районної адміністрації. Як відомо під тиском людей, які прийшли до будівлі Костопільскої РДА Микола Желєзний написав заяву на звільнення.

На ситуацію, що склалась відреагував голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков. Керівник області доручив перевірити звинувачення адресовані активістами Миколі Желєзному. Та звернутись до Адміністрації Президента з проханням відсторонити голову Костопільської РДА від обов'язків до моменту проведення перевірки та прийняття рішення щодо його звільнення. Про це Віталій Чугунніков написав на своїй сторінці у "Фейсбук".

"Вчорашня ситуація по Костополю. Я почув голос громади Костопільщини і підписав розпорядження про проведення службового розслідування.

Також звернувся до Президента з пропозицією відсторонити Миколу Железного від виконання обов'язків.

Запрошую костопільчанку, яка вчора звинувачувала Железного у побитті її сина до себе в понеділок - почнемо з'ясовувати всі деталі. Прошу активістів дати мені контактний телефон, а краще приїжджайте разом з нею.

Також хай вона одразу напише заяву у міліцію, щоб правоохоронці паралельно почали своє розслідування.

Іще інформую громаду: призначення будь-якого голови райдержадміністрації відбувається таким чином - голова облдержадміністрації подає кандидатуру і після погодження в Кабміні Яценюка голову райдержадміністрації призначає Президент. І звільняє також Президент.

Написана Железним заява направлена в Адміністрацію Президента. Але треба розуміти, що звільнення відбудеться також після погодження з Кабміном.

Якщо Кабмін погодиться і глава держави підпише заяву Железного, то район ще на кілька тижнів чи місяців буде без керівника.

Пройшовши Майдан, я раз і на завжди зрозумів, що немає своїх і чужих, а є наша спільна відповідальність за долю України.

Давайте вести постійний конструктивний діалог. Костопільщина - частина Рівненської області. Тут ми всі з вами живемо, і ВСІ, КОЖЕН з нас, несемо відповідальність за те, що відбувається в області. Від кожного з нас, незалежно від статі, віку і місця роботи залежить те, як житиме село, місто, район, область в цілому. Давайте переходити від криків "Я проти!", до слів: "Я пропоную зробити інакше!". Давайте спільно брати відповідальність за результат. Саме це й буде найвищим проявом патріотизму та громадської активності". - написав Віталій Чугунніков на своїй сторінці у "Фейсбук".

Коментарі

Так шо не розказуй пане пилипчук казочок про те що хтось кудись звонив. А от я всі розкажу який ти сцикун і ховаєшся завжди за чужими іменами - кнурака двохметрова.

Бо ти руслан петрович (пилипчук) і є бидло. Чого ти не покажеш приклад і не підеш служити, а обзиваєш тут людей свиньми. Сам ти кнур кастрований. Кажеш ти військовий, підполковник - чомусь тут на думку спала пісня Лободи, " ЧМО ТИ, А НЕ МАЧО" !!!!

От вам панове і правда, пане Губернаторе, Ви наказуєте голів РДА за невиконання планів по мобілізації, а самі відмазуєте своїх підхалуів. Ну тепер ми розповсюдимо кругом інформацію про чесність влади, а особливо мамам чиїх синів мобілізували. Будемо зустрічатись з жінками мобілізованих і наводити приклад, що Андрощук отримав повістку у присутності міліції, але зателефонував Чугунніков і дали отмашку, то для чого нам така влада, яка нас рахує за бидло.?

Мобілізація по- березнівські. Є в Березному свиня півтораметрова Андрощук АВ, дали цій потворі повістку, для відправлення у військо. Тоді до військкомату розпочалися дзвінки із ОДА ТА ОБЛВІЙСЬКОМАТУ з проханням залишити це дірьмо на місці. Бо воно "саме популярне" і район зупиниться. Деж справедливість. Пане Чугунніков, в ви вже корони ділите на місцевих виборах. Люди знають все.

Як можна сказати, що в залі зібралися прихильники трьох горлопанів, а де ж були прихильники пана Железного, якщо так яро захищали інших людей, то чому ж у залі не знайшлося жодної людини, яка б сказала хоча одне добре слова про пана Железного, і навіщо поплюжити чесну людину, вона на мою думку, цього всього не заробила. Ознайомтеся детальніше, шановний пане Андрію, із автобіографією того вчителя, як ви називаєте. Він також має ще і економічну освіту. Мені сподобалися слова, що революцію роблять порядні люди, а користуються її плодами негідники, адже революцію в Костополі зробила саме Свобода.

ага цей депутатьский корпус підтримував очільників РЕГІОНАЛІВ Тильмана і Талащука, вони все зроблять аби повернути режим.

якщо всіх тих людей що прийшли в пятницю під адміністрацію ви називаєте "шайка горлопанів і гопніков" то стає зрозуміло що майдан вас нічого ненавчив. Прикро що ви так класифікуєте місцевих жителів. Зрозумійте що реставрації режиму невідбудеться. Ми цього недозволимо.

Ігоре М., а ти назви своє прізвище, не сци, і тоді точно по пиці схватиш за такі слова. Ті хто звик вирішувати все силою, має пам'ятати - бумеранг завжди повертається. І 20-ть покидьків (замаскованих під кримінальщиків) не будуть контролювати весь район. Так що якщо не сцикун скажи своє прізвище, то ще й тебе у ліс вивеземо. З повагою, представники партії "Свобода" та ГО "Громада Костопільщини"

Жалко шо по пиці ще не получив. А партія Удар не буде контролювати область осбливо з такими покидьками як Микола Желєзний який викрадав людей....Заробляв гроші на сльозах чужих матерів і жінок( але головне канєшно бабло які ж тут моральні цінності).
Можливо собі вступити в Удар може й мені якусь посаду дадуть.....
Громада яка пройшла майдан а дехто й АТО показала, що вертикаль треба рубати....
Слава Україні!!!!

Пане Чугунніков провірте Костопільського голову ради Ткачука С. М. який возив наркоту разом із Кучеруком Прибалтіку і попалися пан Ткачук С. М. взяв все на себе і проседів в тюрмі більше року. Він судимий !!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.