У Рівному депутат міськради стахановськими темпами захоплює тротуар

У Рівному торговий  захоплює тротурар, - про це повідомив журналіст Іван Марчук. 

- ТРЦ "Арена", район автовокзалу. Шматок тротуару відбирають серйозний... Там і без того ходити було мало де, а тепер...хто знає, що там має бути, чи не черговий гендель? - пише в Facebook Іван Марчук. 

Як відомо до ТРЦ "Арена" має відношення депутат Рівнеради та бізнесмен Олександр Бабат.

А вже через півдня журналіст констатував серйознішу картину: 

- Торець ТРЦ "Арена", автовокзал. А вони швидко...Якщо ще вчора тут лише встигли позабивати в землю опорні стовпи, то вже сьогодні - опля і "несучі стіни" наварені. Очевидно, що наші друзі вірменобандерівці, які мають "Тундир хаус"(а вікна і двері чогось підказують, що то вони), не люблять довгобудів і все це зведуть "під квітку" за кілька днів. Чи законно це - не знаю, але про пішоходів тут явно подумали слабенько. Якщо це знову повторення ситуації, як з "Ліоном": захотів собі землі - і взяв, наплювавши на закони, тоді мені дуже прикро за нашу владу.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Микола Бойчук , взагалі то про коляски це я писала. Щось дуже сумніваюсь що Ви там живете і ходите.. Дуже рада що прибудови вже немає. Надіюсь що колись зроблять тротуар і від вул. Київської, щоб перейшовши дорогу біля юнацької бібліотеки, можна було нормально пройти далі..

Це все рівно краще, ніж кличка "Славік чмошнік, гривня, дві і я ваш, гроші можна завтра")))!!!

Дякуємо забудовнику К,за розуміння!

Я тільки що проходив цим тротуаром і дійсно паркану немає,все як і було раніше

Міраж.Вчора був паркан,сьогодні зник:-):-):-)

Це той Грудницький,який в земельній комісії!!!"рішала"по земельних ділянках?!!!!кличка-" сотка ,штука баксов с вас і гроші вперед "?

Для кого Ви розповідаєте таку "брєдятину", Ви що, рівнян дійсно за дебілів маєте??? Майданчик для будматеріалів з назвою "Меблевий салон" - "Тандир - хаус", тобто в якості будматеріалів зараз в тренді використання диванів, корпусних меблів, кубдарі та хачапурі???? Оригінально, я про таке новаторство в галузі будівництва навіть і не чув!!!

Дуже дякую за такі теплі та позитивні слова, а саме, що мешканці прилеглих вулиць Буковинської та Орлова можуть сказати про їхнього депутата тільки позитивне, адже вся вулиця Буковинська і більшість вулиці Орлова відноситься до виборчого округа не Олександра Бабата, а депутата Володимира Грудницького, перед тим, як співати замовні деферамби, будь - ласка, збирайте достовірну інформацію, вивчайте питання. А скарг по вищезгаданій прибудові до депутата мажоритарника було досить багато!!!!! Депутат Рівнеради Володимир Грудницький.

Розяснення:
Забудовник К. веде будівництво перед торговим цетром "Арена". Для зберігання закуплених будматеріалів було відгороджено майданчик, так як місця на будівництві бракує. Після звернення контролюючих органів майданчик демонтований. Перепрошуємо за тимчасові незрусності громаду та адміністрацію ТРЦ "Арена".

Моя родина також проживає в цьому районі і я кожен день, по декілька раз прохожу повз ,,Арену,,, тим тротуаром, про якій йде мова і тільки зараз взнав, що мені незручно тудою ходити.
Люди в яку Європу ви всі сьогодні зібрались? Що з Вами коїться? Якийсь Ваня Марчук, напевне сп"яну, не зміг пройти по двуметровому тротуару. Трохи очухавшись він заявляє, що йому тротуар завузький і що треба терміново перевірити документи на землю, бо йому вважається що дитячи коляски на швидкості можуть спричинити аварію. Та коли він ще дізнається, що забудовником прилеглої території є депутат міської ради, то відкинувши здоровий глузд та будь яку логіку починає висмоктувати сенсацію з пальця. Обрядившись в доспєхи лицяря за боротьбу прав громади Рівного він пускається в домисли і починає плести несінитниці, закидаючи питаннями та запитами - чи є тут документи на будівництво?
Напевне усвідомлюючи, що тут він в прольоті, робить ще одну спробу сенсаційного викриття. Це вже стосується депутатської діяльності забудовника, напевне розраховуючи про загальну думку , що кожен депутат це злодій і хапуга. Тут знов прольот, бо всі мешканці прилеглих вулиць Орлова та Буковинської про їхнього депутата можуть розказати тільки позитивне. Покажуть та розкажуть, що зробив особисто депутат Бабат на свому окрузі, скільки дворів заасфальтував, облагородив дворів та ще багато іншого. Не слухами треба керуватись, а особисто поговорити на місці з тими кого це стосується. Чи може це вже інші кандидати засуєтились перед виборами та почали давати замовлення таким горе - писакам? А може це деяким спецслужбам проросійським потрібно остаточно розвалити те що і так ледь дихає?

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.