У Рівному розпочався концерт гурту "Тартак".ФОТО

Виступ відомого українського гурту "Тартак" розпочався у Рівному. Проходить концерт у нічному клубі "Лагуна".

Послухати відомих виконавців прийшло близько сотні рівненських глядачів. Зустрічали "Тартак" після майже годинного очікування гучними оплесками. 

Свій виступ у Рівному відомий гурт розпочав із добре знаної композиції "Немає у мені емінема".

Рівняни ж, які завітали на концерт, пітримали виконавців гучними оваціями.

Наразі виступ гурту "Тартак" у Рівному триває. А про найяскравіші моменти концерту читайте і дивіться у фоторепортажі вже завтра на сайті "ВСЕ". 

Ключові слова: 

Коментарі

що стосується коментару рівнянки, а ви самі дотримуєтесь посту? і що по вашому піст?вбивство немцова (власне моя думка і я не навязуюю її) - це політичні ігри і провокації, а концерт було оголошено набагато раніше до зазначених подій. концерт провидився як благодійна акція, кошти що виручать з концерту передаються волонтерма і бійцям у зону ато, а зважаючи на те що на концерт прийшло десь 80 чол., то зібрані кошти витратять лише на затрати по організації концерту, затія хлопців про допомогу - провалилася. прошу будьте стриманіше до інших у висловах, не розібравшись до кінця. а тартак - молодці!

а при чому тут піст до концерту? це справа кожної людини постити чи ні, право на свободу світогляду і віросповідання у нас закріплене в Конституції. ну а про вбивство Немцова до концерту - це взагалі без коментарів...

піст!!!!!! вбили Нємцова, війна...ганьба!!!!!!і Положинському і тим хто там танцює

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.