На Рівненщині переселенцям показали батьківщину Першокниги

Екскурсію в культурно-археологічний центр "Пересопниця" влаштували жителям сходу України, які тимчасово проживають на Рівненщині. Місце, куди вимушеним переселенцям влаштували мандрівку - особливе. Адже саме тут завершили роботу над українською Першокнигою - Пересопницьким Євангелієм. До того ж це село в Рівненському районі має яскраву історію. Колись це було княже місто, яке бачило багатьох правителів Київської Русі. Екскурсію  жителям сходу влаштували рятувальники Головного управління ДСНС України у Рівненській області 

Відвідувачів  ознайомили з експозиціями історії Пересопниці княжої доби, музеєм Першокниги, а також, музейним комплексом просто неба «Княже місто».

Завітавши до культурно-архіологічного центру, присутні  змогли детально ознайомитися з побутом мешканців княжого міста періоду ХІІ-ХІІІ століть. Також екскурсовод розповіла про древню церкву та тогочасну фортецю. 

«Такі заходи для вимушених переселенців ми проводимо не вперше, адже вони дозволяють людям хоча б трохи відволіктися від тих проблем, які випали на їхню долю. Наші рятувальники за постійної підтримки обласної влади й надалі будуть організовувати для приїжджих зі східних областей  цікаві розважальні та пізнавальні заходи, щоб ця категорія людей ніколи не відчувалася покинутою зі своїми проблемами на самоті», - зазначив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук. Про це повідомили в ГУ ДСНС України в Рівненській області.

 

 

 

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.