Рівнянин незаконно перевозив бурштин у пачці з-під соку

У "Раві-Руській" затримали рівнянина з бурштином, який незаконним способом намагався перевезти близько кілограма "сонячного каміння". Як зазначає прес-служба Державної прикордонної служби України, це вже вдруге впродовж тижня прикордонники Львівського загону спільно з працівниками митниці виявили бурштин. Прикордонники у міжнародному автомобільному пункті пропуску, під час перевірки "Мерседесу" рівнянина виявили майже шість кілограмів не обробленого бурштину.

Тридцяти одно річний мешканець Рівненської області намагався приховати бурштин у пачці з-під соку та у сумці.

Бурштин було вилучено. Сума його оцінки буде встановлена після проведення експертизи.

Ключові слова: 

Коментарі

Прочитав вказану статтю. Цікова тому, що в Рівненській області вказана сировина, а саме: бурштин є природними ресурсами, які належать громаді Рівненщини. Незаконне добування погано, однак народні депутати від Рівненщини немають бажання прийняти закон "Про видобуток бурштину", щоб його узаконити.
Чому редакція сайту не вказаує прізвища, адреси проживання, роботи осіб, яких затримали на митницях.
Громада Рівненщини буде знати їх особисто. Ця інформація не є закритою, що не підлягає розголошенню, в ній не має звинувачень. Можливо лише комусь невигідно видомості про осіб, які займаються збуток бурштину сирцю.
Громаді Рівненщинги по двух зазначених фактах завдано збитків біля 6 кг помножити на 800 дол.США = 4800 дол. США або помножити на 30 грн. приблизно 145000.00 сто сорок п'ять тисяч гривень. Це не мало не багато 115 мінімальних заробних плат.
Слава Україні! Шановні керівники рівненщини думайте про нас.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.