Маскувальні сітки для бійців АТО - робота компанії "РЕНОМЕ"

Військові дії на сході країни стосуються кожного українцяі група компаній «РЕНОМЕ» також не може лишатися осторонь. Своїми силами працівники компаніївиготовили маскувальні сітки для бійців зони АТО. За основу взяли звичайну господарську сітку, яку поступово обв’язували білими клаптиками тканини. Про потреби бійців повідомив Олександр Бодін, працівник компанії, який воює зараз на сході.

«Впродовж трьох тижнів ми зробили три сітки. Кожного дня намагалися швидше завершити свою роботу і ставали плести. На першому поверсі ми розмістили великий стенд-підставку для плетіння, приносили з дому старі простирадла,  різали їх на дрібні смужки і використовували в роботі», - розповідає Зінаїда Криса, прибиральник службових приміщень «РЕНОМЕ».

Три господарських сітки було передано волонтерам організації "ДАР", де разом з працівниками «РЕНОМЕ» виготовили вже маскувальні. Одну маскувальну сітку виготовили волонтери «РЕНОМЕ-СМАРТ», дві сплели волонтери «РЕНОМЕ-ПАРТНЕР».

По завершенню, шість сіток передали Олександрові Бодіну до Краматорська, одну - волонтерам "ДАРу" для 93 бригади «кіборгів» та ще одну – військовим до Станиці Луганської.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.