На Рівненщині переселенці зі сходу дізналися про побут князів

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Рівненській області організували екскурсію для жителів сходу України, які тимчасово проживають на Рівненщині. Переселенці побували в культурно-археологічному  центрі «Пересопниця».

Завітавши до культурно-археологічного центру, мешканці зі східних регіонів ознайомилися з побутом мешканців княжого міста періоду ХІІ-ХІІІ століть. Окрім цього, поблизу музею, переселенці подивилися древню Церкву та тогочасну фортецю із дерева у повну величину.

- Такі заходи для вимушених переселенців ми проводимо не вперше, адже вони дозволяють людям хоча б трохи відволіктися від тих проблем, що випали на їхню долю. Наші рятувальники при постійній підтримці обласної влади й надалі будуть організовувати для приїжджих зі східних областей громадян України цікаві розважальні та пізнавальні заходи, щоб ці люди ніколи не відчували себе покинутими сам-на-сам зі своїми проблемами, - зазначив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.

Як зазеначає прес-служба Рівненської ОДА,  нині на Рівненщині перебуває 3 тисячі 617 переселенців, з них 1 тисяча 72 дитини. Рівненська область – один з регіонів із найменшою кількістю розселених.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.