У Рівному говоритимуть про розбудову Європи в Україні

У четвер, 5 березня 2015 року у приміщенні Рівненського Будинку вчених (вул. С. Петлюри, 17, 2-ий поверх) відбудеться зустріч радника відділу преси та інформації Представництва ЄС Вікторії Давидової та документаліста відділу преси та інформації Представництва ЄС Ірини Стаднійчук з журналістами та громадськими активістами Рівненщини. Про це повідомляє інтернет-сайт Незалежної медіа-профспілки.

До обговорення пропонуються питання, які стосуються відносин між Україною та ЄС, імплементації Угоди про Асоціацію, підтримки роботи громадських організацій та співпраці з медіа. Присутні зможуть поставити свої питання щодо іміджу України закордоном, необхідних реформ в Україні та пріоритетних напрямках розвитку на шляху до євроінтеграції.

Заплановані заходи відбуваються в рамках інформаційної кампанії "Будуймо Європу в Україні". Це серія інформаційно-просвітницьких заходів (публічних заходів, вуличних акцій, семінарів, тренінгів, круглих столів), які Представництво ЄС в Україні проводить протягом року в різних містах України. Мета кампанії – пояснити важливість впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Захід відбудеться за сприяння Рівненської незалежної медіа-профспілки. Початок о 12.00 у приміщенні Рівненського будинку вчених. За деталями щодо проведення акції звертайтесь до Ольги Гуртовенко, телефон: (050) 820-27-77, ogurtovenko@internews.ua.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.