У Рівному перевірять, чи є у магазинах російські товари

Минулого тижня суб'єктам господарювання Рівного заборонили продавати товари російського виробництва. Відповідне рішення ухвалили 26 лютого, під час засідання сесії, депутати Рівненської міськради. Підтримали його 36 міських обранців. Чи дотримуються цього рішення міськради місцеві підприємці - перевірять громадські активісти. Про це у соцмережі "Facebook" повідомила лідер "Жіночої сотні" Ніна Скиба.

- Завтра, 3 березня, буде проведена ревізія  торговими закладами та автозаправними станціями Рівного. Мета - проаналізувати, хто і як виконує рішення міськради про заборону торгівлі російськими товарами. Запрошуємо з собою і журналістів, - зазначає у своєму дописі Ніна Скиба.

Також цікаво, що на Волині обранці громади менш радикальні в цьому питанні. Так, у Луцьку під час 71-ї сесії міськради депутати прийняли рішення зобов’язати підприємців маркувати товари російського походження. Про повну їх заборону ніхто не говорив.

Коментарі

пусть еще за одно проверят горит ли в квартирах ровенчан российский газ, продается - ли на АЗС бензин из российской нефти, и пользуются-ли ровенчане электричеством, АЭС как известно работают на российском сырье.

Російських товарів по магазинах повно, ніхто і не думав їх знімати з реалізації (від торгових автоматів до великих супермаркетів).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.