У рівненської профспілки журналістів новий керівник

У Рівненської обласної організації Незалежної медіа-профспілки України змінився керівник. Її засновник та багаторічний лідер, журналіст газети "Рівне Вечірнє" Сергій Штурхецький подав у відставку у зв’язку з обранням на посаду голови обласної організації Блок Петра Порошенка – СОЛІДАРНІСТЬ. Новим керівником рівненської профспілки журналістів став Олексій Кривошеєв.

– Довгий час перебувати на статусній, хоч і нелегкій, посаді - це випробування. Насамперед для організації, яку я дуже ціную. Так сталося, що уособлення організації з моєю політичною діяльністю, яку я не припиняв з 2005 -го року, може завдати шкоди для профспілки. Профспілка - позапартійна структура, багатопартійна, членів організації не запитують про партійність. Головне тут - приналежність до професійної спільноти. Головна ознака - отримання основного доходу за рахунок журналістської діяльності. – говорить Сергій Штурхецький. - Я залишаюся членом профспілки, позаяк основне моє місце роботи і основний дохід - це навчання майбутніх журналістів і - вряди годи - гонорари. Радий, що зявилися люди, які готові взяти на себе цей вантаж. Особливо зараз, коли наступ на трудові права журналістів тільки розпочинається. Я готовий у всьому допомагати. Але і зрозумійте мене - якщо виникне потреба пікетувати облдержадмністрацію профспілкою - то моя участь у пікеті виглядатиме, щонайменше, недоречною. Це шкодитиме справі.

Сергій Штурхецький

За словами Сергія Штурхецького, перед новим головою Рівненської профспілки постало чимало завдань. Основне - це об’єднати різностороннє і дуже вільнолюбне журналістське товариство Рівненщини на основі спільності інтересів. Це важко, але це необхідно.

– Мудрі журналісти програють дуже часто інтелектуальним покидькам хоча б тому, що журналісти не організовані, а ті покидьки - дуже і дуже ліпляться в організації. – додав Сергій Штурхецький.

Олексій Кривошеєв (по центру)

Новим керівником Рівненської обласної організації НМПУ було обрано журналіста інтернет-сайту "ВСЕ" Олексія Кривошеєва.

– За всю свою журналістську кар’єру не був членом жодної з профспілок. Вважав, що від цього не має ніякого толку. Свою думку змінив під час революції, коли разом з колегами з різних ЗМІ виходили на акції в підтримку наших колег яких нищив режим Януковича. Тоді, мабуть, більшість з нас журналістів, відчули на собі холодний і важкий подих тоталітарної влади. По комусь з колег стріляли гумовими кулями і били кийками, когось викрадали, залякували. Але тоді ми вистояли. – говорить Олексій Кривошеєв. – Тоді  я й переглянув своє ставлення до журналістської професійної спільноти. Так, ми всі між собою в якійсь мірі конкуренти. Однак ніхто окрім нас самих, не захистить наші права. В тяжкий час ми можемо розраховувати на себе і на своїх колег. Саме тому вважаю, що журналісти мають триматись разом, об’єднуватись у спільноти, в тому числі й в профспілки. Якби це пафосно не звучало, але разом – ми сила. 

Коментарі

Щодо Сергія Штурхецького.., з нього вийшов непоганий політичний флюгер.

Як на мене, то Кривошеєв буде значно кращим варіантом, для нас, Хомко. ;-)

мда...пікетувати ода штурхецький не буде...но там же всередині нема порошенка :)...от шо значить бути в команді влади - тобто в стаї...сворі...банді....

Походу Олексій мітить в міську раду... Потенціал є, посади є, впізнаваність є. Успіхів )))

Вашому коментарю теж не здивований)))

Кривошеєв і Хахльов тепер халуї пороха, нічого дивного.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.