Подяку від рівненських волонтерів отримали центр зайнятості та безробітні

Подяку отримав Рівненський обласний центр зайнятості від волонтерського батальйону ДАР за активну громадянську позицію, внесок у підтримку Збройних Сил України та рівненських військовослужбовців. Як повідомили у центрі зайнятості, це особливо дорога і почесна відзнака, адже ДАР – "Допомога армії – Рівне" є потужним координатором волонтерських рухів Рівненщини і об’єднує благородною метою тисячі громадян

Вручив подяку директору обласного центру зайнятості Івану Ткачуку керівник мобільної групи ДАРу Олександр Федорчук. Він наголосив, що допомога, яку надає обласна служба зайнятості, є різнопланової і дуже своєчасною.

– Керівництво служби зайнятості та й усі працівники звертаються з власними ініціативами, дуже оперативно відгукуються на запити, які диктує ситуація, та активно беруть участь у волонтерській справі, – каже Олександр Федорчук.

Тісна співпраця обласної служби зайнятості з волонтерськими організаціями триває вже доволі давно. Кожен структурний підрозділ служби надає посильну допомогу. Ще восени у Гощанському навчальному відділенні обласного центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вирішили виготовляти для вояків буржуйки. Завідувач відділення Микола Корчевний розповідає, що через районну газету звернулися до жителів, щоб зібрати старі газові балони. З цих балонів, яких набралося до півсотні, майстри і безробітні, котрі навчаються на курсах ковальської майстерності, почали робити буржуйки. Зробили й велику буржуйку за спецзамовленням, сотні столярних скоб та інших необхідних у спорудженні речей. Також за ініціативи працівників зібрали понад 15 тисяч гривень, на які придбали два бронежилети, комплект спорядження для вояка, рації.

Буржуйки виготовляють і в Олександрійському навчальному відділенні. Окрім цього, тут тісно співпрацюють і за продовольчим напрямом. На базі відділення є можливість зберігати в підвалах продукти, тож волонтери привозять зібрану картоплю і консервацію. Завідувач відділенням Олександр Сидорець регулярно допомагає в перевезенні цього продовольчого вантажу, зокрема, на військовий полігон.

Директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук підкреслює, що волонтерським рухом об’єднані і працівники, і безробітні, які навчаються різним професіям. Майбутні швачки і кравчині, які здобувають ці професії за направленням центрів зайнятості, у зимовий період зшили для вояків десятки маскувальних халатів. Кухарі, які навчаються на базі Рівненського відділення, вже зробили понад 1т 200 кг корейської моркви для вітамінного раціону військовослужбовців.

В обласній службі зайнятості переконані, що тільки у взаємодопомозі можна подолати важку для держави годину. Особливої підтримки нині потребують і переселенці, тож працівники центрів зайнятості допомагають їм не лише пошуком роботи, а й усіма можливими способами. Наприклад, нині налагоджується системна праця з надання психологічної підтримки тих, хто розпочинає на теренах Рівненщини життя з нової сторінки. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.