У Рівному переселенців навчають української мови

На базі комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради вимушені переселенці з Донецької, Луганської областей та Криму відвідали тренінг, присвячений освоєнню електронних сервісів.

У ході тренінгу учасники вчилися користуватися веб-ресурсами для переселенців, шукати роботу, оплачувати послуги через Інтернет, купувати квитки й товари, реєструватися в черзі на дитячий садок, подавати електронне звернення до Президента України та Кабінету Міністрів. Про це повідомляє прес-служба Рівненської облради.

- У рамках проекту «Електронні послуги для громади» проводиться низка тренінгів для внутрішньо переміщених осіб. Навчання ініційоване Рівненським обласним відділенням УБА і проходить на базі сучасно оснащеного навчально-тренінгового центру Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки. Вимушені переселенці систематично користуються послугами обласної бібліотеки, - розповідає заступник директора бібліотеки Лілія Слесаренко.

Крім того для переселенців організовуються екскурсії як по бібліотеці, так і по місту, тематичні вечори, майстер-класи, зустрічі з представниками органів влади, лікарями, психологами. Бібліотека надає доступ до Інтернету, до своїх ресурсів, пропонує участь у клубах за інтересами. Також бібліотекою залучено волонтера, який надає консультації з вивчення української мови.

Досвід роботи Рівненської ОУНБ з вимушено переміщеними особами був представлений на онлайн-конференції з обласними бібліотеками Тернополя, Хмельницького, Івано-Франківська та інших міст України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.