На рівненському полігоні працюють "Білі берети"

Хірурги, анестезіологи, гінекологи та дільничні терапевти. Ці та інші фахівці входять у команду інструкторів з тактичної медицини громадської організації «Білі берети - Рівне». Лікарі пройшли спеціальну підготовку аби навчати тактичній медицині. Протягом останніх півроку вони вчать усіх бажаючих, залишаючи пріоритетом військових та добровольців.

З початком четвертої хвилі мобілізації команда фахівців працює на Рівненському полігоні, де навчає військових та медичну роту. Про це пише прес-служба Рівненської ОДА.

Довідково: Тактична медицина - це наймолодший розділ медицини. Перші публікації про неї з'явилися тільки в 1996 році. Лікарі досліджували причини смерті при проведенні військових операцій і зосередили увагу саме на порятунку життя пораненого. Впровадження цього курсу для кожного бійця в західних арміях призвело до реальних результатів - кількість загиблих від поранень в армії США зараз є найнижчою за всю історію. І на сьогодні курс тактичної медицини є обов'язковим при підготовці багатьох армій світу.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.