Син дубенського мільйонера хоче контролювати політиків

На Рівненщині розробили новий механізм контролю за політиками. Зокрема у Дубно Громадська експертна рада пропонує громадським активістам долучитися до впровадження нової моделі контролю за діяльністю політиків – системи публічних рейтингів, яка полягає в оцінюванні їх дій в період між виборчими кампаніями.

– Сутність методики рейтингування така. По-перше, шляхом публічного обговорення визначаються критерії оцінювання осіб, які вже обіймають виборчі посади або претендують на них, та система оцінки, – розповів ініціатор впровадження системи рейтингування політиків, голова Громадської експертної ради Михайло Корилкевич. – По-друге, визначаються експерти – передусім, це авторитетні люди, журналісти, політологи, громадські активісти, які мають досвід активної громадсько-політичної діяльності та не планують балотуватися на виборну посаду, яка є приводом для оцінювання.

Далі – експерти погоджують перелік осіб, які, на їхню думку, є реальними претендентами на певну посаду та підлягають оцінюванню. Щомісяця останні здійснюють оцінку діяльності визначених для рейтингування осіб, визначають середнє значення оцінки та відповідний рейтинг кожного політика. Важливо зазначити, що підставою для оцінки є дії політика протягом лише попереднього місяця.

Як зазначає прес-служба ГЕР, дані рейтингування оприлюднюються в ЗМІ, соціальних мережах, динаміка рейтингів дає об’єктивну картину щодо того, чи виправдовують політики очікування громади, як вони вдосконалюються, враховують власні помилки тощо. Таким чином, задовго до виборів формується громадська думка про певного політика. Вона є важливішою, ніж його імідж, створений політтехнологами впродовж короткочасної виборчої кампанії.

Громадська експертна рада збирається обговорити ці методики на відкрите засідання ГЕРД, яке відбудеться 04 березня у місті Дубно.

Читайте також:

Данило Корилкевич більше не голова Дубенської РДА

Рівненський мільйонер-чиновник Данило Корилкевич втік з України?

Скільки заробив рівненський мільйонер Корилкевич перед втечею в Європу

Валентин Королюк: "Корилкевич підставив простих людей"

Рівненський мільйонер Корилкевич емігрував за кордон через "проблеми"

 

Ключові слова: 

Коментарі

На жаль .?Відповідь в назві даної статті.--Гемофілія нічого доброго не принесла з часів царизму.Вона приводить до виродження любого виду суспільного руху...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.