Голова Рівненської ОДА хоче, щоб його запрошували на підприємства під час перевірок

Під час зустрічі із переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України – 2014» голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков наголосив на необхідності відкритої співпраці між владою та малим та середнім бізнесом.

- Я розумію як зараз важко бізнесу – через війну на Сході, стрибки долара, податки. Тому першочергове завданням для влади – максимально спростити роботу підприємцям. Але в межах закону, - зазначив Віталій Чугунніков. - Разом з тим, я завжди стоятиму на одній позиції – на Рівненщині не повинно бути корупційного податку. Тож дуже прошу, запрошуйте мене на свої підприємства, особливо під час перевірок.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, Вітлій Чугунніков наголосив, що без залучення іноземних інвестицій державі не впоратися. 

- Будемо відвертими, за свої власні кошти ми не виживемо. Залучення інвестицій з боку європейських компаній може стати справді порятунком для країни. Разом з тим, сьогодні іноземній кампанії, аби отримати усі дозволи, потрібно 3-5 років. Тому завдання обласної влади – знайти компромісне рішення всередині і донести це наверх, щоб запустити економіку країни, - акцентував Віталій Чугунніков.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.