Рівненські перевізники та очільник області домовлятимуться про тарифи у маршрутках

Завтра, 4 березня, на Рівненщині відбудуться громадські слухання. Ініціатором заходу є облдержадміністрація. Аби обговорити ситуацію, що склалася із пасажирськими перевезеннями на приміських та міжміських маршрутах Рівненщини за «круглим столом» зберуться перевізники, громадськість та влада.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, у громадських слуханнях візьме участь голова облдержадміністрації Віталій Чугунніков та його перший заступник Юрій Приварський, директор департаменту економічного розвитку та торгівлі Ігор Тимошенко, заступник начальника управління інфраструктури та промисловості ОДА Людмила Замрій.

Захід відбудеться в залі засідань ОДА (к. 601). Початок о 15 годині.

Коментарі

На зорі українського бізнесу ціна товарів та послуг формувалася: собівартість плюс 15% відсотків (вище обкладалося штрафом). Пізніше ціну було відправлено у "вільне плавання" і це правильно, тому що одними із головних ознак ринкової економіки а ми робили вигляд, що саме таку хочемо хочумо побудвати є конкуренція та ринкове ціноутворення. Не вийшло. І тому в умовах тотальної кризи.потрібно включати тимчасові жорсткі регуляторні заходи. Це не популярні методи.Так, це "притисне" бізнес, але тимчасово. Економіка вже в стані колапсу. Дал і- кататастрофа, яка має незворотній характер. А всі оці "дискусії" та "домовляння" - піар та самозахист. Мені здається, що простіше оприлюднити прозору бухгалерію і люди зрозуміють, що "в мінусі", якщо такий є, ніхто працювати не буде. З людьми потрібно бути чесними і вони зрозуміють. Потрібно працювати, а не робити вигляд.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.