Екс-губернатор Рівнещини вийшов з партії "Свобода"

Голова фракції «Свобода» у Рівненській обласній раді Олексій Бучинський під час інтерв’ю одному з рівненських сайтів повідомив, що колишній голова Рівненької ОДА Сергій Рибачок написав заяву про вихід із партії «Свобода».
За словами пана Бучинського, таке рішення Сергія Рибачка пов’язане з тим, що він претендує на певну посаду, яка вимагає позапартійності. Що за посада, Олексій Бучинський не уточнив.

Сергій Рибачок у коментарі «РВ» повідомив, що не хоче поки що розголошувати, у яку структуру намагається працевлаштуватися, щоб не зашкодити. Втім, натякнув, що це міжнародна організація. Пан Рибачок також зазначив, що жодних конфлітків з однопартійцями у нього немає, він залишився з усіма у дуже хороших стосунках.

Нагадаємо, що у листопаді Сергій Рибачок та сім голів РДА, які були свободівцями, написали заяви на звільнення саме через свою партійність. Заявили, що оскільки «Свобода» відійшла від влади у державі, вони на місцях також повинні піти.

Ключові слова: 

Коментарі

до чого тут капець партії? то просто вимога законодавства та й не більше

Сволотка така сволотка!))

А в Костополі Кузнюк, голова партії Свобода в Костоп. районі, не хоче покидати пост голови держ. адміістрації і всіма правдами і не правдами б'ється за це місце.

Капець партії.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.