"Переваги прозорості бізнесу": Надія Гладкевич на бізнес-конференції від Forbes

Приємно, що рівняни вкотре заявили про себе на всеукраїнському рівні. 25 лютого генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ» Надія Гладкевич взяла участь у конференції «Бізнес по-європейськи: прозорість, ефективність, інвестиції», організованої з ініціативи UMH Business Events та журналу Forbes. 

 

Представники українського бізнес-середовища обговорювали питання розвитку вітчизняного бізнесу в контексті європейських стандартів. «Переваги прозорості бізнесу» - такою темою була окреслена доповідь пані Надії. Зміни в країні починаються з кожного, коли він робить свою роботу добре. На думку «РЕНОМЕ» європейський шлях розвитку бізнесу полягає у його прозорості - сплаті податків, чесній конкуренції, вчасному та якісному виконанні договірних обов’язків, легальному працевлаштуванні, запровадженні європейських стандартів ведення бізнесу, хороших умов праці, розвитку корпоративної культури, соціальної відповідальності.

Загалом конференція стала  платформою для обміну  досвідом між власниками компаній, експертами в галузі оподаткування, залучення капіталу, корпоративного управління, представниками міжнародних фінансових інститутів, та джерелом натхнення для руху вперед в умовах кризи, можливістю дізнатися про кращі практики українського бізнесу.

на правах реклами

Ключові слова: