Рівненський лікар знайшов варіант, як врятувати Надію Савченко

Рівненський лікар і політик Мирослав Семанів пропонує Президенту України Петру Порошенку як Головнокомандувачу Збройними силами України видати наказ персонально офіцеру Надії Савченко «негайно зупинити голодування заради збереження її життя та здоров’я». Про це він наголосив у своєму відкритому листі, зазначає прес-служба Рівненської міськради.

Як йдеться у зверненні, «життя Надії у небезпеці і їй залишилось жити кілька днів, а може годин. Тому необхідно негайно зробити все для її порятунку… Очевидно, що від керівництва держави-агресора, в якій своїх опозиціонерів розстрілюють прямо на вулиці, марно чекати будь-якого гуманного кроку». На думку відомого у Рівному лікаря, після появи такого військового наказу Савченко, як «дисциплінований та законослухняний офіцер» виконає наказ Головнокомандувача.

Відкритий лист Заслуженого лікаря України Мирослава Семаніва до 

Президента України з приводу порятунку Надії Савченко

 

Президенту України,

Головнокомандувачу

Збройними силами України

пану Порошенку Петру Олексійовичу

 

Шановний пане Президенте!

 

Присвоєння Вами нашій українській Героїні Надії Савченко найвищої державної нагороди – звання Героя України – адекватне її жертовному подвигу і тепло зустрінуте українським і світовим суспільством.

Виняткова мужність та жертовність під час багатоденного голодування у в’язниці сусідньої держави зробило цю молоду українську жінку символом незламності духу та героїзму всієї української нації, неминучості нашої перемоги.

Та життя Наді у небезпеці і їй залишилось жити кілька днів, а може годин. Тому необхідно негайно зробити все для її порятунку.

Очевидно, що від керівництва держави-агресора, в якій своїх опозиціонерів розстрілюють прямо на вулиці, марно чекати будь-якого гуманного кроку.

Єдиним, хто може врятувати життя Наді, це Ви і тільки Ви, шановний пане Президенте!

Як Головнокомандувач Збройними силами України Ви можете видати Наказ персонально офіцерові Нідії Савченко негайно зупинити голодування заради збереження її життя та здоров’я, необхідного їй для подальшої боротьби за волю України.

Не сумніваюсь, що дисциплінований та законослухняний офіцер виконає наказ Головнокомандувача.

Надія Савченко потрібна Україні живою! Треба поспішати! Слава Україні!

 

З повагою,

Мирослав Семанів

Заслужений лікар України (місто Рівне),

член Національної спілки журналістів України

 

місто Рівне, 3 березня 2015, 10.45

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.