Екс-голова Рівненської ОДА проміняв "Свободу" на міжнародну організацію

Голова фракції «Свобода» у Рівненській обласній раді Олексій Бучинський повідомив, що колишній голова Рівненької ОДА Сергій Рибачок написав заяву про вихід із партії «Свобода». За його словами, таке рішення Сергія Рибачка пов’язане з тим, що він претендує на певну посаду, яка вимагає позапартійності. Що за посада, Олексій Бучинський не уточнив.

Сергій Рибачок у коментарі «РВ» повідомив, що не хоче поки що розголошувати, у яку структуру намагається працевлаштуватися, щоб не зашкодити. Втім, натякнув, що це міжнародна організація. Пан Рибачок також зазначив, що жодних конфлітків з однопартійцями у нього немає, він залишився з усіма у дуже хороших стосунках.

Нагадаємо, що у листопаді Сергій Рибачок та сім голів РДА, які були свободівцями, написали заяви на звільнення саме через свою партійність. Заявили, що оскільки «Свобода» відійшла від влади у державі, вони на місцях також повинні піти.

Коментарі

ні,просто,адекватні,реальні і не сліпі:))

вас послухати, так якщо попадаєш в Свободу то ти відразу з баблом (притому зеленим). З реальністю у вас все гаразд? Всі погані якщо хоч трохи були при владі))) Смішні та й годі

в міжнародній організації бюджет валютний, тому накрадене не буде так знецінюватись, як гривневий вітчизняний бюджет. Дехто вже зробив свій європейський вибір.
А по суті- нічого не зміниться в цій державі, поки стадіони, хоча б рік не попрацюють концтаборами для владців останніх 24 років

Після купівлі розкішного будинку у с.Щастя не варто пов'язувати себе із "буремним" минулим, коли завдяки Свободі кишені наповнювались великою кількістю "безхосних" зелених купюр.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.