Нардеп із Рівненщини вимагав у Верховній Раді притягти до відповідальності рівненську суддю

Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Оксана Дудар може потрапити під арешт за підозрою в ухваленні неправосудних рішень. Про це стало відомо сьогодні під час пленарного засідання Верховної Ради у Києві. 

Під час виступу Голови Верховного Суду Ярослава Романюка, нардеп із Рівненщини Андрій Лозовий поцікавився, коли судитимуть рівненську суддю Оксану Дудар, яка судила рівненських євромайданівців та у грудні 2013 року заборонила проведення мирних акцій. На що, Голова КСУ відповів, що це відбудеться при умові, якщо Генпрокуратура України відкриє відповідні справи по цьому питанню.

Нагадаємо, у грудні 2013 року суддя Рівненського окружного адмінсуду Оксана Дудар за позовом Рівненської міськради обмежила проведення масових заходів у місті. Міська рада пізніше відкликала свої позови, а апеляційний суд скасував постанови судді Дудар, проте прокуратура області вбачає в діях судді умисне порушення норм права або неналежне ставлення до виконання службових обовʼязків.

У грудні 2014 року прокуратура області надіслала в Генпрокуратуру свої висновки з цього питання і вважає, що суддя підлягає перевірці згідно з законом «Про відновлення довіри до судової влади України». Матеріали вивчає Тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів загальної юрисдикції. Якщо комісія встановить в діях судді Дудар ознаки кримінального правопорушення, буде розпочате досудове розслідування за фактом постановлення суддею завідомо неправосудного рішення.

Також зазначимо, що на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховна Рада дозволила арешт трьох суддів Печерського районного суду Києва, які підозрюються в ухваленні неправосудних рішень. За словами голови Верховного суду України Ярослава Романюка, надійшли подання з Генпрокуратури на арешт суддів Віктора Кицука (проголосувало 289 нардепів), Оксани Царевич (286 нардепів) і Сергія Вовка (296 нардепів), які підозрюються в ухваленні "завідомо неправосудних рішень".

Коментарі

недороблений,тобі ж радили купити клаву з укрмовою,щоб в очі не кидався своїми "шедеврами":)очевидно,мало платять,раз не має за що:))

а коли будуть захищати лиси вид вирубу чого не сказав? И про европу--не бачу радисних облич з прапором ЕС)) хто вже зйиздив без визи в европу ахаха! ЦЁ ЕВРОПА З зарплатами зимбабве! Даеш отопление литом по новим цинам!

Ніна!! То ж в Івропу ідемо !! А там Педерастія- норма !!

андрий лозовой-взяточник и шахрай,а кроме того латентный гомосексуалист-верить этому пидарасу нельзя

Що Дудар сама вирішила заборонити зібрання А хто подавав позов до суду про заборону акцйій? Зробили бабу крайньоюю.

вона ж жульк з картавим не судила, тому й не буде їй нічого.
а по суті- це політична розправа, як і в 2013 році

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.