Рівненській обласній федерації футболу пожертвували 100 тисяч гривень

Нещодавно офіс Рівненської обласної федерації футболу змінив адресу. Відтепер керівництво РОФФ буде працювати в офісному центрі по вулиці Грушевського, неподалік перехрестя вулиць Грушевського та Київської. Про це повідомив голова федерації Олексій Хахльов, який пожертвував на потреби Рівненської обласної федерації футболу 100 тисяч гривень.

За словами голови РОФФ, щоб претендувати на хороші результати роботи, потрібно створювати нормальні умови праці для людей.

– Знаєете, як кажуть, театр починається з гардеробу. Так і тут – має бути нормальний офіс та умови роботи. Ми ставимо перед собою амбітні цілі. Уявіть що там, де раніше розташовувався офіс РОФФ, не було навіть туалету. Тобто ми говоримо про футбол, відродження професійної команди, а в центральному футбольному офісі відсутній туалет! Оскільки в бюджеті федерації немає коштів на оренду нового приміщення, вирішив пожертвувати 100 тисяч гривень для потреб РОФФ. Вже уклали договір оренди приміщення в офісному центрі неподалік НВК №12, – розповідає голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

За словами голови федерації, новий офіс обійдеться РОФФ у три тисячі гривень на місяць. Сюди ще додаються витрати на електроенергію. Окрім того, йде робота зі створення нового офіційного інтернет-сайту Рівненської обласної федерації футболу, оскільки до старого сайту з різних причин немає доступу.

– Склалась ситуація, що з певних причин ми не можемо продовжувати користуватись старим сайтом. До нього немає доступу. За півтора-два тижні вже буде готовий новий сайт. Він офіційно належатиме РОФФ, тож при зміні керівництва вже ніхто не зможе його забрати чи щось за нього вимагати. А сайт потрібен як офіційний рупор федерації. Відбулось засідання виконкому, ухвалені певні рішення, і всі ці документи будуть оприлюднені, щоб все було чесно відкрито і прозоро, – говорить Олексій Хахльов.

Коментарі

і куди, цей караван з державним коритом йде,не підкажеш?або, зовсім телепень, або один з каравану біля корита, як Кривошєєв, що про футбол нам буде розповідати,якщо з його слів в ньому сам нічого не тямить:))слава футбольного Рівного:))в цей час..смішний:))як і спідвейного...

Собаки гавкають - караван іде. Олексію Вололимировичу, робіть для футболу що можете. Вірю, що невдовзі слава футбольного Рівного відродиться.

тих 4 тис.уйо, зять у відставці того,чиї руки ніколи не крали,відіб"є за тиждень,з бюджетних коштів виділених на обласну організацію :))а той,який не має жодного стосунку до зятя у відставці,відразу повідомив громадськості про "благочинність":))))))))Бо то,просто,бізнес:)))))))

А шо раніше обласна федерація футболу була без приміщення :?

А вам би покритикувати! Людина хоть щось робить, а ви сидячи на дивані щось нявкаєте!!! Піар, не піар, яка різниця? Головне, що хоть щось робиться! І взагалі, якби ви витратили кошти на потребу міста, невже ви би не захотіли це показати? Тільки честно?! Це ж не 200 грн.!!!

Я так розумію Дмитро хоче запропонувати пару гривень на більший )

Хватить, щоб могли нормально працювати 3-4 людини. Якщо не ставити диван

Офіс 36 квадратів?Там стоячи працювати? чи лише кабінет для хахльова? для чого цей ткпий піар?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.