Костопіль б'є рекорди по цінам на проїзд у маршрутках

Розмови про подорожчання проїзду на міському транспорті давно побутують серед костопільчан. Старі тарифи на проїзд у «маршрутках» більше не можуть покривати всі витрати перевізників, які наполегливо переконують, що потерпають від збитків.

Місцеві підприємці, які здійснюють автобусні перевезення пасажирів у Костополі, подали на ім’я міського голови розрахунки тарифу на перевезення пасажирів та пропонують встановити тариф у розмірі 4,00 грн. за 1 поїздку. Відповідний проект рішення вже підготувала міська влада та висвітлила його на своєму сайті.

Причиною підвищення ціни - подорожчання пального на 85,69%, мастильних матеріалів та запасних частин. Як зазнчає kostopilnews.com, нові тарифи вступлять в дію орієнтовно в кінці березня – на початку квітня.

Якщо виконком Костопільської міськради, який відбудеться цього місяця, прийме відповідне рішення та встановить вартість проїзду в міському транспорті на рівні 4 гривень, тоді Костопіль поб’є рекорди у цілій західній Україні. Навіть в обласних центрах, де середній дохід населення значно вищий ніж у райцентрах – проїзд у “маршрутці” коштує 3 гривні. Для прикладу в Рівному, Луцьку, Тернополі таку ціну встановили нещодавно.

До слова, вартість проїзду у маршрутних таксі за маршрутом Рівне-Костопіль з початку березня зросла з 10 до 17 гривень. Таке зростання ціни вважається незаконним, оскільки воно не затверджене відповідним розпорядженням голови ОДА, тому може каратися від накладання штрафів на перевізника і аж до розірвання угоди та позбавлення ліцензії на перевезення. Перевізники розповідають – у них не було вибору, працювати собі у збиток не хочуть. Пасажири хоча й обурюються, проте розраховуються за новою ціною.

Ключові слова: 

Коментарі

знову костопіль, дивні речі там відбуваються ... у вас там шо золоті приискі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.