У соцмережі рівняни долучаються до проросійської спільноти

У соціальній мережі в "ВК" з'явилася сторінка на підтримку Новоросії під назвою "РНР. Ровенская Народная Республика.Новая Русь".

За словами сайту rivne1, сторінка не є прихованою. У групі вже понад 600 підписників.

Із записів спільноти стає зрозумілим, що група підтримує нову Русь.

Також у підписниках вдалося розшукати рівнянина Андрія Мультика. Принаймні рідне місто на своїй сторінці у "ВК" хлопець вказує як Рівне. Там же молодик розміжує інформацію про дану спільноту.

Журналістам вдалося поспілкуватися із молодиком та розпитати чи дійсно він підтримує Новоросію. Однак, Андрій запевнив, що записи зі стіни треба повидаляти, так як репостив їх давно і передивитися усі групи, на які він підписаний.

- Дану групу я додав лише декілька днів назад. А записи зі стіни треба передивитися та повидаляти, - каже Андрій.

По закінченню розмови хлопець все таки "визначився", що він підтримує Україну.

Нагадаємо, не так давно, сайт "ВСЕ" вже повідомляв про схожу групу у соцмережі "Вконтакті".

Коментарі

.

.

Опубліковано Вчитель Історії Срд, 04/03/2015 - 17:07 IP 213.251.182.11.Ванютка,то ти-ще й вчитель історії:))якої??КПSS?Країни Моксель??:))мало платять,то ти тут по 30-ці деревяних за гімнєцо підробляєш?:))

Той,хто міг протистояти цій нечисті,кагтаві знищили рік тому.А всяким телепузикам і мітюхиним не до того,владу ділять і чимось міряються..

раз тобі,козломорденький, тут,так нєвмагату, то чому б, не зібратися на істарічєскую родіну, а то, раптом, щось....і виявишся на місці коцаби,чи ще гірше в придорожній канаві....то ж-диктатура і хунта..тому, з задоволенням долучуся до збору квитків для об"єднання братів-угро-фінів,на теренах їх Богом даної землі моксель.

Льоха працює на тих, хто платить.
Мабуть сепарам реклама потрібна, не могли знайти охочого.
А тут Льоха з цілим сайтом. Краса.

Автор статьи ты идиот! Около 90% процентов всех посписчиков данного сообщества - граждане РФ. А ты п...шь Ровенчане. Проверяй информацию словоблуд. Лучше молчать чем писать всякую чушь. Хотя от такого журналиста другого ожидать и не стоит. То ты на одной сепорской страничке засветился, то теперь уже на другой. Что-то ты зачастил на рассейские сайты.. Напрашиваеться неприятный вопрос, может ты специально пропогандируешь это "добро"? Это конечно мое личное мнение, но на первый взгляд, именно так и кажеться....

а що тут такого ? ми вільні люди і вправі думати так як нам того забажається. Я росіянин, і рівнянин... особисто моя думка і багатьох моїх знайомих що з Россією нам було би краще ніж з ЄС, але в нас диктатура і свої думки неможна вільно висловлювати бо буде як з Кацабою. Нас пропаганда на ТВ намагається переконати що Россія агрессор, у мене брати живуть в Россії, вони що теж агресори. З задоволенням долучуся до про-російської спільноти. Кривошеєв, ти ж тоже росіянин не соромся цього.

Потрібно знищити цю нечисть ще в зародиші, поки ще не розплодилися.. РНР їм захотілося.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.