Рівненські водії розплачуються за свої промахи по-новому

Із вчорашнього дня водії мають можливість провести сплату штрафів за порушення Правил дорожнього руху відразу після скоєння правопорушення у будь-якому відділенні ДАІ району Рівненської області за допомогою платіжних карток.

Відтак, 2 березня у приміщенні Управління ДАІ відбулася зустріч особового складу з представником банківської установи, під час якої працівники Державтоінспекції Рівненської області отримали ще 19  мобільних терміналів для використання їх у своїй службовій діяльності.

Нагадаємо, що до цього часу в Рівненських інспекторів ДАІ в наявності було лише два таких термінали.

Прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області звертає увагу на те, що використання терміналів особливих навиків не потребує. Процедура аналогічна оплаті будь-яких товарів, добре знайома більшості наших громадян й  абсолютно безпечна.

Зауважимо, що провести оплату штрафів таким чином можливо тільки за порушення Правил дорожнього руху, за які прийняття рішень про накладення штрафних санкцій входить до компетенції Державтоінспекції. Віднедавна такі термінали використовують працівники ДАІ вже по всій Україні.

Ключові слова: 

Коментарі

Інспектор повинен бути носієм безпеки руху на автомобільних дорогах,а не носієм небезпеки для законослухняного водія.Як на рахунок,щоб зорієнтувати водія в складній ситуації,надати кваліфіковану медичну,ситуаційну допомогу.А дерти гроші з приладом чи без їм даже курси проходити не потрібно

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.