В'язні із Рівненської області не братимуть участі у військових діях на сході

У Рівненській області засуджені, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі, не можуть брати участі в бойових діях на Сході. Така заборона пояснюється у статті 37 ЗУ «Про військовий обов’язок і військову службу».

У зв’язку з появою в інтернет виданнях інформації щодо бажання засуджених, які відбувають покарання в установах виконання покарань Рівненської області, брати участь у бойових діях на сході України, прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області повідомляє наступне.

«Засуджені установ виконання покарань Рівненської області проявляють патріотичні настрої. Зокрема, в усному порядку засуджені з’ясовують інформацію щодо їх участі у військових діях. Відповідно зі сторони адміністрації установ проводиться роз’яснювальна робота, що виключенню з військового обліку підлягають громадяни України, які (стаття 37 Закону України від 25.03.1992 № 2232-ХІІ (зі змінами) «Про військовий обов’язок і військову службу») направлені для відбування покарання до установ виконання покарань», - зазначає Управління державної пенітенціарної служби Рівненської облассті.

Разом з тим, засуджені, які відбувають покарання в УВП Рівненщини систематично долучаються до виготовлення різного роду продукції на потреби бійців АТО.

Письмових звернень від засуджених, щодо їх участі в АТО, на адресу адміністрації управління та установ виконання покарань області наразі не надходило.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.